baneris leidinys

Praėjusių metų spalio 18 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl girškabūdiečio K.V. nužudymo, smogiant peiliu į galvą ir koją, taip padarant kiaurinius šlaunies arterijos ir venos pažeidimus, dėl kurių žmogus nukraujavo ir mirė.

Nužudymu įtariamas A.B., niekur nedirbantis, nevedęs, turintis išnykusį teistumą, gyvenantis iš atsitiktinių darbų. Vyriškis apklausos metu informavo, kad K.V. gyveno pas jį 17 metų, jie tarpusavyje nesipyko, o kaip įvyko nelaimingas atsitikimas nežino. Atsimena, kad užkliuvo už slenksčio eidamas su peiliu ir užkliudė virtuvėje stovintį K.V. Tik vėliau pamatė, kad jis guli pagriuvęs virtuvėje ir jam iš kojos bėga kraujas, tada ir suskubo kviesti medikus.

Ne paslaptis, visi griškabūdiečiai žinojo, kad abu vyrai nuolat perka alkoholinius gėrimus ir girtauja. Liudininkai pasakojo, kad K.V. skundėsi, jog yra nuolat mušamas ir kad vienas kartas nemeluos, A.B. jį užmuš. Nuo nuolatinio alkoholio vartojimo vyrams galėjo atsirasti priklausomybės sindromas ir psichikos bei elegesio sutrikimai, kurie galėjo turėti įtakos A.B. veiksmams, nužudant K.V.

Baudžiamoji byla šiuo metu perduota Kauno apygardos teismui.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos