baneris leidinys

alkotesterisVasario 11 - 14 dienomis Šakių rajone, kaip ir visoje šalyje, policijos pareigūnai organizavo prevencines priemones, kurių metu buvo tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Šakių rajono policijos komisariato Kelių policijos viršininko Jono Stanaičio pateiktais duomenimis, praėjusį savaitgalį rajone vyko reidas. Jo metu buvo patikrintos 321 transporto priemonė. Buvo nustatyta, kad iš visų patikrintų transporto priemonių trys vairuotojai vairavo neblaivūs. Vienam jų nustatytas lengvas girtumas, o kitiems dviem pareigūnai nustatė vidutinį girtumą. Be to, patikrinimo metu policijos pareigūnai nustatė šešis vairuotojus, kurie buvo vartoję svaigalų, bet neviršijo nustatytos normos.

Primename, jog per pirmąjį šių metų mėnesį Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 14 žmonių, pernai tuo pačiu metu – 24. Iš šiemet žuvusiųjų - 10 pėsčiųjų, 3 vairuotojai, 1 keleivis. Šalyje dėl neblaivių vairuotojų kaltės užregistruoti 6 eismo įvykiai - juose sužeisti 7 žmonės.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos