baneris leidinys

Įsibrovė į automobilį
Vasario 3 dieną A. S. policijai pranešė, kad apie pusę aštuonių ryto buvo pastebėta sugadinta vairuotojo pusės priekinių durelių spyna. Buvo įsibrauta į jai priklausantį automobilį „Audi 80“,  stovėjusį aikštelėje, esančioje prie daugiabučio gyvenamojo namo Draugystės tako gatvėje, Šakiuose. Pirminiais duomenimis, iš automobilio nieko nepavogta. Padaryta turtinė žala tikslinama. Automobilyje esanti signalizacija nebuvo įjungta.

Mirė
Vasario 19 d., apie 6.30 val., A. S. priklausančiame name, esančiame Šakių seniūnijos Degučių kaime, kambaryje, lovoje, rastas J. S. (gim. 1974 m.) lavonas. Apžiūrint lavoną išoriškai, smurto žymių nepastebėta.

Vogė sodybą
Vasario 19 dieną, 10 val., K. M., gyvenanti Banaičio gatvėje, Šakiuose, policijai pranešė, kad vasario 18 dieną, apie 17.00 val., buvo pastebėta, kad išėmus lango stiklą, buvo įsibrauta į jam priklausančioje negyvenamoje sodyboje esantį namą, K. Naumiesčio seniūnijos Kulnistų kaime, iš kurio pavogta metalinė lova. Taip pat buvo įsibrauta į namo palėpę, iš kurios pavogta siuvimo mašina „SINGER“.  Iš nerakinto ūkinio pastato  pavogta įvairaus juodojo metalo laužo. Dėl vagystės padaryta turtinė žala.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos