baneris leidinys

Apiplėšė
Plokščių seniūnijos Kubilių kaimo gyventoja S. S. (gim. 1940 m.) policijai pranešė apie tai, kad vasario 18 dienos vakare, apie 18 val., moterį jos namuose užpuolė tos pačios seniūnijos Šilvėnų kaimo gyventojas R. R. Vyriškis, panaudodamas fizinį smurtą, pargriovė moterį ant grindų ir iš kelnių kišenės ištraukė 500 litų.

Vogė

Kazlų Rūdos savivaldybės Subačiškių kaimo gyventojas Č. Š. policijai pranešė apie įvykdytą vagystę. Vasario 21 dieną, apie 17 val., išėmus lango rėmus, buvo įsibrauta į  pareiškėjo  motinai E. Š. priklausantį negyvenamos sodybos pastatą, esantį  J.Jablonskio gatvėje, Griškabūdyje. Iš namo nuo virtuvėje esančios krosnies pagrobta viršutinė viralinės dalis.

Vasario 22 dieną J. S., grįžusi į namus, esančius Šakių seniūnijos Degučių kaime, pastebėjo, kad išmušus gyvenamojo namo priestato langą, buvo įsibrauta į vidų. Iš namo pavogta elektrinis grąžtas „Bosch“, kampinis šlifuoklis, benzininis pjūklas “Stihl“.
 
Pasigedo moters

Vasario 22 dieną, apie 17 val., policija gavo Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaimo gyventojo E. P. pranešimą, kad pareiškėjo sugyventinė V. M., gyvenanti Paluobių kaime, išvyko į Šakius ir iki šiol namo negrįžo. Šiuo metu jos buvimo vieta nežinoma.

Sprogmuo
Vasario 22 dieną UAB ,,Šakių vandenys“ teritorijoje, atliekant žemės kasimo darbus, buvo rastas daiktas, panašus į nuo karo laikų užsilikusį sprogmenį. Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai 76 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos