baneris leidinys

vogtas_autoTrečiadienį, apie 1 val. nakties, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį automobilį „Toyota Corolla Verso“ olandiškais numeriais.

2007 m. laidos automobilį vairavęs 21-erių metų Šakių rajono gyventojas pateikė olandišką automobilio registracijos liudijimą bei civilinės atsakomybės draudimo polisą, kuriame nurodytas automobilio savininkas yra Olandijos pilietis. Šengeno informacinėje sistemoje apie šį galimai vogtą automobilį duomenų dar nebuvo.

Kalvarijos pasieniečiams vairuotojo atsakymai į klausimus, kur jis gavo automobilį ir koks jo kelionės maršrutas, sukėlė įtarimų. VSAT pareigūnai informacijos apie šį „Toyota Corolla Verso“ automobilį kreipėsi į Lietuvos nacionalinį „Sirene“ biurą.
 
Netrukus iš biuro pareigūnų pasieniečiai gavo informacijos, kad šis automobilis antradienį buvo pavogtas Olandijoje, o jo savininkas tespėjo apie tai informuoti tik draudimo bendrovę. Teisėsaugai apie tai dar nebuvo pranešta, todėl Lietuvos link jau lėkusi mašina tuo metu ir nefigūravo Šengeno duomenų bazėse kaip vogta.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl įvykdytos vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šakių rajono gyventoją pasieniečiai uždarė į areštinę. „Toyota Corolla Verso“ saugomas Kalvarijos užkardoje.

Šiemet pasienyje su Lenkija, kur nėra nuolatinės kontrolės, Lazdijų rinktinės pasieniečiai jau sulaikė 10 Vakarų Europos valstybėse vogtų ir į Lietuvą vežtų automobilių.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos