baneris leidinys

auto_vandenyjePraėjusi savaitė Šakių ugniagesiams gelbėtojams buvo įtempta. Jiems teko gesinti du įsiplieskusius gaisrus bei traukti įlūžusį automobilį.

Nuotr. Automobilis įlūžo, kai jo savininkas sumanė pasivažinėti ant užšalusios ištvinusio Nemuno lankos.

Vasario 15 dieną, apie 12 val., gautas pranešimas, kad Tuopų g. 14, Išdagų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus į vietą, iš po čerpėmis dengto medinio gyvenamojo namo stogo kilo dūmai. Gaisro metu išdegė pusė mansardinio aukšto, gesinimo metu nuardyta apie 20m² stogo čerpių. Visas pirmas aukštas ir jame buvęs namų turtas sulietas vandeniu. Namas buvo baigiamas įrenginėti.

Vasario 18 dieną, apie 16.40 val., degė dar vienas gyvenamasis namas Lukšių seniūnijoje, Sabinės kaime. Atvykus į įvykio vietą medinis vieno aukšto ruberoidu dengtas namas ir medinis sandėliukas jau buvo sudegę. Taip pat jau liepsnojo medinio tvarto galas, kuris užsidegė nuo degančio namo. Pavyko išgelbėti šalia stovėjusius tris medinius pagalbinius pastatus. Žmonių gaisro metu sodyboje nebuvo, todėl pranešimas apie gaisrą gautas pavėluotai. Sodybos savininkė laikinai gyvena Marijampolėje. Gaisro metu sudegė namas su jame buvusiu turtu, sodybą prižiūrinčio asmens dokumentai, taip pat sudegė sandėliukas su smulkiais namų apyvokos daiktais, apdegė sienos ir stogo danga. Gaisras kilo nuo netvarkingos gyvenamojo namo elektros instaliacijos.
 
Vasario 19 dieną, 10 val. 20 min., gautas pranešimas apie tai, kad Kriūkų miestelio ribose, ištvinusio Nemuno lankoje, įlūžo ir nuskendo automobilis „Ford Escort“. Atvykus į vietą nustatyta, kad automobilis paniręs po ledu apie 30 metrų atstumu nuo kranto. Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas, panaudojus grandininius pjūklus buvo išpjautas ledas. Marijampolės APGV 1 komandos narai, panirę po vandeniu, prie nuskendusio automobilio užkabino lyną ir 1992 metų laidos lengvasis automobilis buvo išvilktas į krantą. Automobilis įlūžo vasario 18 d., kai jo savininkas važinėjo ant užšalusio Nemuno ištvinusios lankos. Kriūkiečiui bus pritaikyta bauda už specialiųjų žemės, miško naudojimo sąlygų pažeidimą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos