baneris leidinys

Vogė
Vasario 23 dieną Lukšių miestelio Draugystės gatvės gyventoja N. P. policijai pranešė, kad  iš jos sodyboje esančios nerakinamos kuro talpyklos pavogta 680  litrų žymėto dyzelinio kuro.

Vasario 24 dieną, apie 11 val. 40 min., iš Gelgaudiškyje esančios UAB „Gulbelė“ parduotuvės „Aibė“ iš prekybos salėje esančių lentynų, darbo metu ir esant pardavėjoms, nepažįstamas vyriškis pavogė apie 40 pakelių „Jacobs Kronung“ po 250 g ir 500 g, „Prezident“  po 250 g, „Paulig Classic“ po 250 g ir 500 g. kavos.

Negandos
Vasario 23 dieną, 21 val. 38 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi šakietis M. Ė., gim. 1992 m. Jam  medikai nustatė muštinę kairiojo antakio žaizdą, galvos smegenų sutrenkimą, krūtinės ląstos sumušimą.  Po apžiūros jaunuolis išleistas į namus.

Apgavo
Vasario 25 dieną R. P. (gim. 1990 m.), gyvenanti Gotlybiškių kaime, policijai pranešė, kad jos vardu, panaudojant jos internetinės bankininkystės duomenis, kuriuos apgaulės būdu iš jos išviliojo asmuo telefonu, siūlantis darbą, sudarytos paskolos sutartys su momentinių paskolų bendrovėmis UAB „Moment Credit“ ir UAB „SMScredit.lt“.
 
Sužaloti
Vasario 26 dieną, apie 14 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi pilietė, M. J. (gim. 1944 m.) ir pilietis R. J. (gim. 1968 m.),  gyvenantys Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo Liepų gatvėje. Medikai M. J.  nustatė galvos sumušimą, R. J. - paviršinį pilvo sienos sužalojimą.

Vasario 27 dieną, apie 14 val. 40 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Kidulių seniūnijos Maštaičių kaimo gyventojas J.N. (gim. 1951 m.). Medikai jam nustatė galvos smegenų traumą,  galvos smegenų kontūziją, kaklo srities sumušimą, dešinės rankos parezę. J. N. išvežtas į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, J. N. vasario 20 dieną savo sodybos ūkiniame pastate, gaudydamas iš narvo pabėgusį triušį, pargriuvo ir susimušė galvą. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos