baneris leidinys

Vogė
Kovo 28 dieną, apie 8 val., gelgaudiškietė D. V., turinti antro lygio negalią, gyvenantis Taikos gatvėje, pastebėjo, kad iš jai priklausančios sodybos, esančios Klevų gatvėje, kiemo pavogta apie 1,5 kubinio metro išpjautos medienos.

Kovo 30 dieną, apie 9 val., kaunietis J. L., gyvenantis A. Žukausko gatvėje, pastebėjo, kad iš jam priklausančios sodybos, esančios Lekėčių kaime, garažo buvo pavogtas kampinis elektrinis šlifuokis „Makita“, elektrinis rankinis oblius „Bosch“, 50 metrų ilgintuvo laido, du plaktukai.  Iš ūkinio pastato pavogtas elektrinis vienfazis variklis ir apie 20 kg nenaudojamų varinių laidų.

Balandžio 2 dieną, apie 7.30 val., R. Č., gyvenanti Šakių seniūnijos Papartynų kaime, pastebėjo, kad jos sodybos kieme, išardžius mūrinės rūkyklos sienos plytas, iš jos pagrobta 17 naminių dešrų.

Chuliganizmas             
Balandžio 2 dieną, apie 2 val. nakties,  šakietė R. G. gyvenanti J. Basanavičiaus gatvėje, pastebėjo, kad  išdaužti jai priklausančio automobilio Renault Megane Scenic, stovėjusio toje pačioje gatvėje automobilių stovėjimo aikštelėje, galinio lango ir dešinės pusės galinių durelių langų stiklai.

Negandos
Balandžio 3 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaimo, Alyvų gatvės gyventojas A. S. (gim. 1957 m.). Jam medikai diagnozavo galvos ir veido sumušimus. Suteikus medicininę pagalbą, vyriškis buvo išleistas į namus. A. S. paaiškino, kad tos pačios dienos vakare, apie 18 val., savo namuose jį keletu smūgių rankomis ir kojomis sumušė iš matymo pažįstamas asmuo.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos