baneris leidinys

Pasisavino
Balandžio 4 dieną, apie 16 val., iš šakiečio A. M. (gim. 1975 m.), gyvenančio V.Kudirkos gatvėje, išgertuvių metu buvo pavogta jo elektroninė „Maestro“ mokėjimo kortelė, išduota AB „Swedbank“ ir ja pasinaudota.

Vogė mėsą
Balandžio 7 dieną, apie 18 val., Plokščių seniūnijos Bizierių kaimo gyventoja S. L. pastebėjo, kad jos namų valdos teritorijoje nuo rūkyklos nuplėšta pakabinama spyna ir pavogta 30 kg rūkytos mėsos.

Balandžio 9 dieną, apie 10 val., griškabūdietis V. A., gyvenantis Pievų gatvėje, savo namuose pastebėjo, kad iš jo kambaryje ant sofos buvusios striukės dingo 300 litų. Į namus įsibrauta nebuvo.

Balandžio 9 dieną, apie 12 val., iš Kidulių kaimo gyventojui R. K. priklausančios sodybos, esančios Tilto gatvėje, garažo galimai nukirpus durų pakabinamą spyną, pavogta jurbarkiečiui A. K. priklausantis motociklas „Suzuki GSX-R 1000“, ir slidės „SALAMON“ su slidininko batais.
 
Negandos
Balandžio 7 dieną, apie 21 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi šakietis K. M. (gim. 1996 m.), gyvenantis J. Basanavičiaus gatvėje. Jam medikai nustatė galvos smegenų sukrėtimą, nosies šnervių žaizdą. Pirminiais duomenimis, Šakių mieste, Jaunystės take, jį sužalojo du iš matymo pažįstami paaugliai.

Balandžio 9 dieną, apie  23 val., į Šakių ligoninės  Priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių seniūnijos Plynių kaimo gyventojas P. M. (gim. 1992 m.). Jam medikai diagnozavo muštines viršutinės ir apatinės lūpų žaizdas, priekinio danties nuskilimą. Pirminiais duomenimis, P. M. Lukšių kaime sumušė iš matymo pažįstamas asmuo.

Vogė
Balandžio 12 dieną Kudirkos Naumiesčio gyventoja L. P., gyvenanti Vilkaviškio gatvėje, policijai pranešė apie balandžio 7 dieną pastebėtą vagystę. Iš jai priklausančio, nerakinto automobilio VW Golf, stovėjusio Vytauto gatvėje, buvo pavogta automagnetola “LG”.

Balandžio 11 dieną jurbarkietis D. J. pastebėjo, kad Kiduliuose, Nemuno gatvėje, esančios sodybos kieme, pavogti jam priklausančio automobilio ,,Audi A8“ keturi ratai lietais ratlankiais su padangomis.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos