baneris leidinys

Vogė bites
Balandžio 18 dieną, apie 15.30 val., šakietis K. J.,  gyvenantis E. Steponaičio gatvėje, nuvykęs į A. B. priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Sintautų seniūnijos Užsienių kaime, pastebėjo, kad iš šios sodybos sodo dingo jam priklausantys trys mediniai aviliai su juose buvusiomis bitėmis.

Balandžio 18  dieną, apie 7.30 val., Kudirkos Naumiesčio gyventojas V. B. pastebėjo, kad atrakintos automobilių „VW Golf“, ir „VW Jeta“, stovėjusių sodybos, esančios S. Neries gatvėje, durys. Iš automobilio „VW Golf“ priekinio skydelio pavogta automagnetola ,,SONY”. Automobilyje apsauginė signalizacija įrengta nebuvo.
Balandžio 18 dieną, 11 val. 30 min., šakietis Z. Š., gyvenantis Aušros gatvėje, pastebėjo, kad iš ūkinio pastato garažo ir dirbtuvių dingo penki akumuliatoriai, benzininis pjūklas ,, STIHL”, du kampiniai šlifuokliai, elektrinis grąžtas ir guolio nuėmėjas.

Negandos
Balandžio 18 dieną, apie 20 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių seniūnijos Lepšių kaimo gyventoja K. V., (gim. 1979 m.).  Jai medikai nustatė muštą veido žaizdą, kairio žasto kraujosruvą. Po apžiūros moteris išleista į namus.

Sprogmenys
Balandžio 19 dieną, 11.24 val., Kudirkos Naumiesčio Bajoraičių kaimo laukuose, VSAT Kudirkos Naumiesčio užkardos jaunesnysis specialistas L. B.,  patruliuodamas rado daiktą panašų į nuo karo laikų užsilikusią rankinę granatą. Buvo įvestas planas ,,SKYDAS’’. Rankinė granata, užsilikusi nuo  1939 metų, aplinkiniams pavojaus nekėlė Lietuvos Kariuomenės Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono išminuotojai išsivežė ją mechaniniam sunaikinimui.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos