baneris leidinys

Paskelbta paieška
Gegužės 30 dieną Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaimo Taikos gatvės gyventoja L. L., policiją informavo apie gegužės 22 dieną be žinios dingusią dukrą A. L. (gim. 1990 m.), kuri paskutiniu metu gyveno Jungtinėje Karalystėje, Londone. Pirminiais duomenimis, žinoma, kad A. L. su savo draugu išvyko į Ispanija, tačiau atgal į Londoną nesugrįžo ir su namiškiais nesusisiekė.

Gegužės 31 dieną policija gavo V. K. pranešimą, kad antradienio ryte, apie 8 val., globotinė I. P. (gim. 1996 m.) iš Šakių vaikų globos namų išėjo į Šakių ,,Aukuro” pagrindinę mokyklą ir į Vaikų globos namus ir iki šiol negrįžo. I. P. buvimo vieta nežinoma.

Mirė
Gegužės 31 dieną, apie 20 val. 20 min., Sintautų seniūnijos Storiūkų kaimo gyventojas J. T. išėjęs į lauką prie savo gyvenamojo namo pamatė aukštielninką ant betono dangos gulintį savo sūnų K. T. (gim. 1966 m.), gyvenusį tame pačiame kaime. Jam iš galvos srities bėgo kraujas. Buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai. Šakių  ligoninėje medikai konstatavo K. T. mirtį. Mirties priežasčiai nustatyti lavonas buvo išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR Teisingumo ministerijos Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos