baneris leidinys

pasienis3Šakių rajone pasieniečiai sulaikė automobilį, kurį vairavo neblaivus vietinis gyventojas. Kartu važiavusį ir pasipriešinusį keleivį pasieniečiams teko tramdyti ašarinėmsi dujomis, imtynių veiksmais ir antrankiais.

Nuotr. Pasieniečiai buvo priversti išsišokėlį tramdyti panaudodami ašarines dujas ir kovinius imtynių veiksmus.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos  pasreigūnai pasienyje su Rusija, Šakių rajono Bajoraičių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“.

Vairuotojas neturėjo dokumentų, o pasieniečiams kilo įtarimų dėl jo būsenos, nes nuo šio 25–erių metų vietinio gyventojo sklido alkoholio kvapas. Jam VSAT pareigūnų iškviesti Šakių rajono policijos pareigūnai vėliau nustatė 1,53 promilių girtumą.
 
„Volkswagen Passat“ keleivis, 28–erių to paties Bajoraičių kaimo gyventojas, patikrinimo metu gerokai įsisiautėjo reikšdamas nepasitenkinimą pasieniečių veiksmais. Vyras atsisakė vykdyti teisėtus VSAT pareigūnų reikalavimus, išplūdo juos necenzūriniais žodžiais, išlaipintas iš mašinos bandė bėgti, o sulaikomas priešinosi. Pasieniečiai buvo priversti išsišokėlį tramdyti panaudodami ašarines dujas ir kovinius imtynių veiksmus. Tuomet taip apramintas keleivis buvo surakintas antrankiais.

Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai automobilio bagažinėje rado žvejybinį tinklą. Vairuotojo atžvilgiu dėl žvejybos taisyklių pažeidimo surinktą pirminę medžiagą VSAT pareigūnai perdavė Šakių gamtos apsaugos agentūrai, o neblaivų ir dokumentų neturėjusį vairuotoją – policijai.

Dėl VSAT pareigūno nurodymo nevykdymo ir garbės įžeidimo keleiviui pradėta administracinės bylos teisena. Bylą tirs Šakių rajono apylinkės teismas. Smarkuoliui gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Šie du Bajoraičių kaimo gyventojai yra žinomi pasieniečiams, nes jau keletą kartų yra įkliuvę už įvairius pažeidimus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos