baneris leidinys

Du Rusijos piliečiai į Lietuvą bandė patekti perplaukdami Šešupę. Prieš trejus metus jie jau buvo įkliuvę pasieniečiams už neteisėtą sienos perėjimą ir deportuoti į Rusiją.

Pirmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Bosų kaimo ribose sulaikė Šešupe iš Kaliningrado srities perplaukusius du vyrus.

Jie ketino traukti į Lietuvos gilumą, tačiau kelią pastojo Rociškių pasieniečiai. Sulaikytieji prisistatė 24-erių Rusijos piliečiais. Vienas jų turėjo negaliojantį VSAT Užsieniečių registracijos centro Pabradėje registracijos pažymėjimą, kitas - Rusijos vidaus pasą.

Pasieniečių paklausti, kodėl neteisėtai bandė patekti į Lietuvą, rusai painiojosi ir pateikė prieštaringus atsakymus. Pagėgių rinktinės pareigūnai dėl neteisėto valstybės sienos kirtimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sulaikytus asmenis pasieniečiai uždarė į areštinę.

Abu jie 2008 metų balandį jau buvo įkliuvę Pagėgių rinktinės pasieniečiams irgi dėl neteisėto sienos perėjimo. Tuomet, kiek pagyvenę VSAT Užsieniečių registracijos centre, jie buvo deportuoti į Rusiją.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos