baneris leidinys

Vogė
Birželio 20 dieną, apie 8.30 val., Šakių seniūnijos Daugėliškių kaime įsikūrusios UAB “Audrokesta“ darbuotojai pastebėjo, kad iš įmonės teritorijoje stovėjusio teleskopinio krautuvo, traktoriaus,  krovininio automobilio degalų bakų pagrobta 490 l dyzelinio kuro. Dėl vagystės įmonei  padaryta 1604,26 litų turtinė žala.

Birželio 20 dienos pavakare, apie 16 val., gelgaudiškietė T. B., gyvenanti Mokyklos gatvėje, pastebėjo, kad iš jos automobilio  „VW Passat“, stovėjusio kieme prie namo, pragręžus degalų baką, buvo išleista apie 70 l dyzelinio kuro. Dėl vagystės  padaryta 315 litų turtinė žala.

Birželio 22 dieną, apie 21.30 val., pilietė V. V. pastebėjo, kad iš jos nuomojamos sodybos, esančios Kidulių seniūnijos Sutkų kaime, gyvenamojo namo, patekus pro langą, pavogtas kompiuteris „Kingston“ su monitoriumi „hp“ bei geltono metalo grandinėlė 90 gr. svorio. Padaryta 10 tūkst. 800 litų turtinė žala.

Birželio 24 dieną, apie 15 val., A. V. (gim. 1928 m.) pastebėjo, kad iš jai priklausančių namų, esančių Nemuno g. 57, Kiduliuose, dingo 9 tūkst. 570 litų. Įsibrovimo į namus požymių nenustatyta.  
 
Birželio 25 dieną, apie 9 val., Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas T. G. pastebėjo, kad iš jo naudojamo automobilio „Volkswagen Passat“, priklausančio piliečiui G. G., pavogta CD audiomagnetola „Pioneer“, mobiliojo ryšio telefonas NOKIA 5230, garso stiprintuvas „Tincy“, žemų dažnių garso kolonėlė „Kenwood“ bei pilietei R G. priklausanti piniginė su pinigais ir dokumentais. Automobilis buvo paliktas lankoje, prie Višakio upelio, Baltrušių kaime, kur vyko Joninių šventė. Dėl vagystės padaryta 2 tūkst. 200 litų turtinė žala.

Negandos
Birželio 20 dienos vėlyvą vakarą, apie 22 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Sintautų seniūnijos Užsienių kaimo gyventoja  M. V. (gim. 1981 m.). Jai medikai diagnozavo veido sumušimą, nosies lūžimą, danties nuskėlimą, lengvą galvos smegenų sukrėtimą.

Birželio 23 dienos pavakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas gelgaudiškietis D. K. (gim. 1977 m.), dirbantis kavinėje ,,Vakarų Užuovėja‘‘ barmenu. Jam medikai nustatė galvos smegenų sutrenkimą, viršutinės lūpos dešinės pusės žaizdą.

Birželio 23 dieną, 23.20 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi sintautietis M. G. (gim. 1989 m.), registruotas darbo biržoje. Jam medikai nustatė apatinės lūpos šautinę žaizdą.

Birželio 25 dieną,  18 val. 56 min, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi neįgalus šakietis V. M. (gim. 1977 m.), gyvenantis V. Kudirkos gatvėje. Jam medikai nustatė kairės pusės 7 šonkaulio lūžimą.

Birželio 26 dieną, 22.11 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi šakietis A. D. (gim. 1966 m.), gyvenantis J. Basanavičiaus gatvėje. Jam medikai nustatė stuburo traumą. Pirminiais duomenimis, apie 20.30 val. A. D. valydamas lietvamzdžius nukrito nuo savo namo stogo. Vyriškis buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos