baneris leidinys

Birželio 23 dieną Slavikų kaime buvo rastas nužudytas 85-erių metų senolis Jonas P. Jo netektis buvo didžiulė staigmena vietos gyventojams. Dėl šios žmogžudystės sulaikytas įtariamasis sekmadienį pasikorė.

Slavikų miestelio gyventus Joninių švenčių metu sukrėtė skaudi nelaimė. Trumpiausios nakties ir ilgiausios dienos išvakarėse, apie 18 val., į 85-erių metų pensininko namus užsuko vietos gyventojas, norėjęs su senoliu pasitarti dėl šieno. Tačiau tuomet jo niekas į namus neįsileido. Vyras žvilgtelėjo į vidų per langą ir pastebėjo ant grindų gulintį sodybos šeimininką, todėl apie tai netrukus pranešė pensininko giminaičiams bei policijai. Pareigūnai ant nelaimėlio kūno aptiko žaizdas krūtinėje, kaktoje, sumušimus skruoste, ausyje bei daugybę žaizdų viršugalvyje. Senolio galva buvo subadyta.

Slavikų seniūnas Vidmantas Benediktas Sprainaitis apie ilgametį miestelio gyventoją Joną P. atsiliepė tik teigiamai. Pasak seniūno, Jonas P. buvo visų gerbiamas, labai tvarkingas, ilgus metus slaugė žmoną, kurią pernai palaidojo. Jo netektis tokiomis aplinkėbėmis, pasak seniūno, buvo didžiulis šokas vietos gyventojams.
Šakių pareigūnai ketvirtadienį žmogžudystės vietoje dirbo iki vidurnakčio ir nusikaltėlio paiešką tęsė penktadienį. Policijos pareigūnai sulaikė senuko nužudymu įtariamąjį, 41-erių metų vietos gyventoją B. V. Šakių rajono policijos areštinės kameroje sekmadienį 5 val. 10 min. rastas pasikorusio įtariamojo B.V. lavonas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos