baneris leidinys

Vogė
Rugpjūčio 11 dieną, apie 7 val., buvo pastebėta, kad Kriūkų seniūnijos Paluobių kaime iš užrakinto ūkinės paskirties pastato, priklausančio to paties kaimo gyventojui A. Ž., pavogta benzininė vejapjovė „VIKING“ MB 545. Padaryta 2000 litų turtinė žala.

Rugpjūčio 11 dieną, apie 9.30 val., buvo pastebėta, kad iš Kriūkų seniūnijos Paluobių kaime esančio užrakinto garažo, priklausančio to paties kaimo gyventojui A. J., pavogta benzininė vejapjovė „VIKING“ MB 448T, priklausanti piliečiui Ž. G. Padaryta 1600 litų turtinė žala.

Rugpjūčio 11 dieną, apie 9 val., gelgaudiškietis R. D., gyvenantis Nemuno gatvėje, pastebėjo, kad yra pavogti trys jam priklausantys dviračiai, kurie buvo prirakinti trosais su spynomis prie metalinio įbetonuoto stovo, esančio Nemuno gatvėje, gyvenamojo daugiabučio namo kiemo teritorijoje. Padaryta 1200 litų turtinė žala.

Rugpjūčio 11 dieną buvo įsibrauta į V. B. priklausantį skardinį sandėliuką, esantį jam priklausančioje sodyboje Kriūkų seniūnijos Paluobių kaime. Iš sandėliuko pavogta cinkuotos skardos vieno rato karutis, sudedamas hamakas, dvi sudedamos kėdės su atlošais, „Fiskars“ firmos trys kastuvai, sekatorius, kauptukas su kotu, kirvis. Padaryta 1500 Lt.
 
Išdaužė lango stiklą
Rugpjūčio 18 dieną, apie 22 val., Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės traktorininkui V. B. (gim. 1956 m.), gyvenančiam Lukšių seniūnijos Lepšių kaime, grįžtant į Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės dirbtuves su kombainu „DON 1500A“ buvo išdaužtas kombaino kabinos galinis langas. Padaryta 150 litų turtinė žala.

Pasitraukė iš gyvenimo
Rugpjūčio 20 dieną, apie 15.30 val., Šakių miesto Beržų gatvėje esančiame namo valdos sode buvo rastas - kilpoje kabantis (po obelimi) nežinomo jaunuolio lavonas. Policijai nuvykus į įvykio vietą nustatyta, kad tai V. S. (gim. 1988 m.), gyvenančio Plokščių seniūnijos Voniškių kaime, lavonas. Jis išvežtas į MRU Teismo medicinos instituto Jurbarko skyrių ekspertizei.

Sulaikyti medienos vagys
Rugpjūčio 21 dieną J. S. (gim. 1949 m.), dirbantis VĮ ,,Šakių miškų urėdija“ Šilagirio girininkijos girininku, pranešė apie rugpjūčio 15 dieną pastebėtą savavališkai pjaunamą ir grobiamą Šilagirio girininkijos teritorijoje, Paryžinės miško ribose, kvartaluose Nr. 48,54,55 esantį mišką, kuris yra Šakių, Kauno ir Kazlų Rūdos rajonų ribose. Šiame miške rugpjūčio 21 dienos vidurdienį Šilagirio girininkijos darbuotojų buvo sustabdytas arkliu traukiamas vežimas su malkine mediena - 0.65 kubinio metro. Greta vežimo su malkomis buvo sulaikyti V. S. (gim. 1968 m.), gyvenantis Lekėčių seniūnijos Novaraisčio kaime bei jo sūnus M. S. (gim. 1991 m.). Sulaikytieji prisipažino išpjovę ir pagrobę medieną. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos