baneris leidinys

Patyrė sužalojimus
Rugpjūčio 22 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas šakietis A. M. (gim. 1973 m.), gyvenantis Nepriklausomybės gatvėje. Vyriškis dėl patirtų sunkių sužalojimų buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Rugpjūčio 22 dieną, apie 22 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi D. T. (gim. 1991 m.), gyvenantis Žvirgždaičių kaime. Nustačius tam tikrus kūno sužalojimus D. T. po apžiūros buvo išleistas gydytis į namus.

Vogė
Rugpjūčio 23 dieną, apie 9 val., Lukšių seniūnijos Liepalotų kaimo gyventojas V. M. (gim. 1973 m.) pastebėjo, kad įsibrovus pro  jam priklausančio ūkinio pastato langą buvo patekta į vidų. Iš pastato buvo pavogtas 700 Lt vertės benzininis pjūklas „STIHL“ ir juostinių pjūklų galandinimo staklių viršutinė dalis su varikliu, kurių vertė - 3000 Lt. V. M.  padaryta 3700 Lt turtinė žala.

Rugpjūčio 20 dieną, apie 18 val., Plokščių seniūnijos Vaiguviškių kaimo gyventoja A. B. (gim. 1970 m.) pastebėjo, kad jai būnant prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, esančiame Kaune, buvo pavogtas jai priklausantis baltos spalvos plastikinis krepšys. Jame buvo mobiliojo ryšio telefonas „NOKIA 5310 Xpress Music“ su SIM kortele, taip pat du nauji vaikiški megztiniai, vieneri vyriški marškiniai, dvi vyriškos striukės. A. B.  padaryta 786 Lt turtinė žala.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos