baneris leidinys

Vogė
Sausio 18  dieną, apie 16 val., šakietis L. L., gyvenantis Šermukšnių gatvėje, būdamas Kauno Akropolyje, pasigedo iš jo rankinės dingusios juodos odinės piniginės, kurioje buvo jo vardu išduoti dokumentai: vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė, ,,Swedbank” banko kortelė, įvairios nuolaidų kortelės bei 530 litų įvairiomis kupiūromis.

Sausio 12 dieną, apie 8 val., pensininkas J. B. (gim. 1929 m.), gyvenantis Klevinių kaime, Lukšių  seniūnijoje, pastebėjo, jog jam būnant svečiuose pas B. B. (gim. 1946 m.), gyvenančią Kudirkos Naumiestyje, dingo 400 litų, kurie buvo laikomi jo striukės vidinėse kišenėse.  

Smurtas šeimoje

Sausio 20-osios naktį Lekėčių seniūnijos Sirvydų kaime į J. Š.- D. (gim. 1947 m.)  nuomojamus namus atėjęs neblaivus sugyventinis V. D. (gim. 1970 m.) iškeikė ją necenzūriniais žodžiais, trenkė jai per galvą bei grasino ją išmesti iš namų, numesti nuo laiptų, atimti telefoną. J.Š.-D. buvo pristatyta į Lekėčių ambulatoriją. Po medikų apžiūros nukentėjusioji buvo išleista į namus.

Sausio 20 dieną,  apie 12.30 val., J. B. (gim. 1947 m.) namuose, esančiuose Giedručių kaime, atėjęs į virtuvę sutuoktinis A. B. (gim. 1969 m.) iškeikė žmoną necenzūriniais žodžiais, sugriebęs ranka už kaklo išstūmė ją į lauką, paskui pagriebęs už rankos vilko ją į namus ir velkant užgavo koją į kriauklę, bei grasino ją išvyti iš namų, atėmė telefoną. Anot J.B., jos vyras A.B. būdamas girtas visada grasina ją nužudyti, padegti ar susprogdinti namus. Moteriai prireikė medikų pagalbos. Po apžiūros ji buvo išleista į namus. J. B. išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus sužalojimus nustatyti. Ranką prieš žmoną pakėlęs A. B. vadovaujantis LR BPK 140 str. uždarytas į areštinę.

Užpuolė kaukėti plėšikai
Sausio 22 dieną, apie 22.30 val., šakietį A. R. A. (gim. 1947 m.), einantį Kudirkos Naumiesčio Varpo gatve, užpuolė du kaukėti asmenys. Jie vyriškiui sudavė vieną smūgį į kaklo sritį ir vieną smūgį į galvą. Užpultajam A.R.A. pargriuvus ant žemės iš jo marškinių kišenės įžūlūs užpuolikai pavogė piniginę su 2200 Lt. ir pasišalino. Nukentėjusysis negalėjo apibūdinti, kaip atrodė jį užpuolę asmenys. Dėl patirtų sužalojimo į Šakių ligoninę vykti vyriškis atsisakė. A.R.A., jam nustatytas 1.85 promilių girtumas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos