baneris leidinys

policija4Ketvirtadienį savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete vykusiame seniūnų susirinkime dalyvavęs Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Skruibis įspėjo seniūnus, kad  policija labiau atsirinks, į kuriuos renginius važiuoti.  

Šakių rajono policijos komisariato viršininkas M. Skruibis į seniūnus kreipėsi dėl rajone organizuojamų viešųjų renginių. „Žmonės organizuoja komercinį renginį, paskui galvoja – policija privalo atvažiuoti. Kiek tai kainuoja, niekas į tai nekreipia dėmesio“, - pastebėjo policijos viršininkas. Pernai išryškėjo tendencija, kad tam tikro asmens komerciniais tikslais organizuojamas renginys tampa tarsi seniūnijos renginiu. „Prašytume tokių dalykų daugiau nedaryti. Tokiu atveju seniūnas prisiima atsakomybę už saugumą. Kitas dalykas - jeigu ir saugumo nereikia, taisyklėse aiškiai pasakyta, kad apsauga yra organizatoriaus reikalas“, - teigė policijos atstovas. Jis patikino, jog nėra tokių galimybių, kad policija važiuotų į kiekvieną renginį palaikyti viešąją tvarką. Tačiau savivaldybės organizuojamuose renginiuose policija dalyvaus.  

Policijos komisariato viršininkas M. Skruibis kėlė klausimą, ar tikslinga mažesniuose miesteliuose, pavyzdžiui, tokiuose kaip Griškabūdis, rengti diskotekas, kurios, manoma, komplikuoja kriminogeninę padėtį. „Jeigu diskotekos vyksta mes važiuoti turime. Mes turime važiuoti, nes vis tiek vyksta, blogi dalykai. Ar verta daryti tas diskotekas. Kokie pliusai ir kokie minusai“, - susirinkime svarstė viršininkas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos