baneris leidinys

Vogė
Sausio 23 dieną į policiją kreipėsi šakiečiai R. P. P. (gim. 1938 m.), R. D. (gim. 1965 m.), G. K. (gim. 1954 m.), K. A (gim. 1964 m.), A. M., (gim. 1942 m.), L. I. (gim. 1954 m.) bei R. V. (gim. 1964 m.), kurie pranešė, kad buvo įsibrauta į jiems priklausančius garažus, esančius Papartynų gatvėje, Šakiuose. Pirmiausiai galimai buvo patekta į R. V. priklausantį garažą per garažo vartuose buvusią skylę, į kitus šešis garažus buvo patekta išdaužiant garažų sienose skyles. Iš R. P.  garažo pavogta „Roger“ firmos benzopjūklas, kampinis šlifuoklis, vienfazis suvirinimo aparatas, dėžutė su 950 vnt. elektrodų. Iš G. K. priklausančio garažo pavogta šakiečiui K. Č. (gim. 1959 m.) priklausantys keturi lieti ratlankiai su vasarinėmis padangomis, automobilinis akumuliatorius bei LR piliečio pasas. Iš kitų garažų niekas nepavogta. Turtas nedraustas, turtinė žala tikslinama.       

Mirė
Sausio 23 dieną policija buvo informuota apie savo namuose rasto piliečio Z. T. (gim. 1945 m.), gyvenusio Slavikuose, lavoną be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti Z. T. lavonas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Negandos
Sausio 24 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių dėl įvairių sužalojimų kreipėsi pilietis M. M. (gim. 1984 m.), gyvenantis Panovių kaime, Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje. Pirminiais duomenimis, nukentėjusysis buvo sužalotas kilusio konflikto tarp jo ir iš matymo pažįstamo to paties kaimo gyventoju J. L.(gim. 1990 m.) metu.
 
Sausio 24 dieną, apie 19.33 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Panovių kaimo gyventojas J. L. (gim. 1990 m.). Pirminiais duomenimis, vyriškis buvo sužalotas pirmadienio vakare, apie 21.30 val., Panovių kaime, kilusio konflikto su pažįstamu M. M. metu. Suteikus medicininę pagalbą nukentėjusysis J. L. buvo išleistas į namus.

Žiaurus elgesys su gyvūnais
Sausio 19 dieną, 20.45 val., policija gavo anoniminį pranešimą, jog kelyje nuo Skaistakaimio kaimo, Gelgaudiškio miestelyje, kalno viduryje, griovyje rastas negyvas vilkinis šuo. Įvykio aplinkybių patikslinimo metu nustatyta, jog šuo buvo užmuštas, todėl reikalinga atlikti ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 310 str. dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Rastas sprogmuo
A. Z., važiuodamas traktoriumi iš miško, esančio Šiurpiškių kaime, Kidulių seniūnijoje, rado daiktą panašų į nuo karo laikų užsilikusį sprogmenį. Paaiškėjo, jog tai buvo vienas 76 mm artilerinis sviedinys ir du 76 mm artileriniai šarvamušio sviediniai. Rastieji sprogmenys buvo su užtaisais, todėl kėlė pavojų aplinkiniams. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sprogmenį sunaikinti išvežė į Kidulių karjerą.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos