baneris leidinys

Kauno apygardos teismas sausio 20 dieną paskelbė nuosprendį Griškabūdžio gyventojui A. B. (gim. 1963 m.), kuris pripažintas kaltu dėl nužudymo. Jam paskirta 11 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kauno apygardos teismas praneša, kad kaltinamasis A. B. nuteistas už tai, kad 2010 metų spalio 18 dieną, būdamas neblaivus, dūrė peiliu nukentėjusiajam į galvą bei koją ir padarė jam pjautinę žaizdą kairiame skruoste bei durtinę pjautinę dešinės šlaunies žaizdą su kiauriniais šlauninės arterijos ir venos pažeidimais. Tai komplikavosi ūmiu nukraujavimu ir ūmia mažakraujyste, dėl kurių nukentėjusysis mirė.

A. B., nusikaltimą padaręs neprisipažino, aiškino, kad peiliu nukentėjusįjį sužaloti galėjo netyčia kai susidūrė su juo griūdamas, nes eidamas į virtuvę peilį nešėsi rankoje. Kaltinamasis nurodė, kad pakvietė nukentėjusįjį kartu išgerti ir grįžo į kambarį, tačiau virtuvėje išgirdęs triukšmą ir ten nuėjęs rado ant grindų gulintį nukentėjusįjį, kuris nebekalbėjo, kraujavo. A. B. tvirtino, kad įvykio aplinkybių tiksliai neprisimena, nes buvo neblaivus. Tai tapo atsakomybę sunkinančia aplinkybe.

Liudytojas patvirtino, kad nukentėjusysis yra anksčiau pasakojęs apie tai, kad kaltinamasis jį muša. Kauno apygardos teismas, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, kaltinamąjį A. B. pripažino kaltu bei paskyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę. Ją nuteistasis atliks pataisos namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos