baneris leidinys

Vogė
Sausio 25 dieną, apie 13.15 val., Šakių seniūnijos gyventoja Č. E. K. (gim. 1930 m.) pastebėjo, kad išplėšus jos gyvenamojo namo durų spyną buvo įsibrauta į vidų ir pavogta piniginė, kurioje laikyta 600 litų įvairiomis kupiūromis bei 25 litai metalinėmis monetomis.

Sausio 26 dieną  šakietis R. B. (gim. 1976 m.), gyvenantis Vytauto gatvėje, tos pačios dienos vidurdienį grįžęs namo rado apvogtą butą. Vagys į butą įsibrovė nulaužęs durų įleidžiamosios spynos atraktą. Turtinė žala tikslinama.

Sausio 27 dieną, apie 17,30 val., Lukšiuose esančios UAB „Gulbelė. Lukšių Aibės“ parduotuvės vedėja E. J. (gim. 1981 m.) pastebėjo, kad iš parduotuvės dingo 12 pakelių „Jacobs Kronung“ kavos po 0,5 kg. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Sausio 26 dieną, apie 4 val., buvo išmuštas UAB „Norfos vaistinės“, esančios V. Kudirkos gatvės 91, Šakių mieste, prekybos salės stiklo paketas. Padaryta  turtinė žala tikslinama.

Negandos
Sausio 25 dieną, apie 15 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas  Giedručių kaimo gyventojas G. V. (gim. 1964 m.). Šakių medikams nustačius diagnozę vyriškis buvo išvežtas į Kauno klinikas. Nukentėjusiojo G. V. teigimu, jis susižalojo paslydęs ant šaligatvio.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos