baneris leidinys

Negandos
Sausio 31 dieną, apie 22 val., Kidulių seniūnijos Mozūriškių kaime esančioje E. L. sodyboje, per išgertuves kilusio konflikto metu, iš matymo pažįstamas vyras A. L., sužalojo pilietį J. F., gyvenantį Alytaus rajone. Į medikus nukentėjusysis nesikreipė.

Vogė
Vasario 1 dieną, apie 23.30 val., Gelgaudiškio gyventoja O. K. prie namų stovėjusiame savo automobilyje VW PASSAT pasigedo priekinėje panelėje buvusios automagnetolos „Pioner“.

Vasario 1 dieną, apie 8 val., buvo įsibrauta į Barzduose gyvenančio R. M. remonto dirbtuves ir pavogta darbinių raktų komplektas, kampinis šlifuokis „Hitashi“, vienos fazės suvirinimo transformatorius „Subtech“, smūginis grąžtas „Bosch“. Sausio 9 dieną remonto dirbtuvių darbuotojai pastebėjo, kad neaiškiomis aplinkybėmis dingo benzininis pjūklas „Stihl290“.

Vasario 3 dieną Kidulių kaime esančioje degalinėje „Ventus“ nežinomas asmuo į tamsiai mėlynos spalvos automobilį ,,VW Golf” III, užsipylė net 64,77 litrų dyzelinio kuro ir nesumokėjęs pasišalino. Degalinei padaryta 297 litų 29 centų turtinė žala.

Vasario 3 dieną  UAB „Šakių Nemunas“ pardavėja D. M. atėjusi į darbą pastebėjo, kad buvo įsibrauta į UAB „Šakių Nemunas“ parduotuvės patalpas, esančias Beržų gatvėje, Šakiuose. Iš parduotuvės vagys išnešė įvairių alkoholinių gėrimų, tabako ir mėsos gaminių bei kitų prekių.

Nukentėjo nuo sutuoktinio
Vasario 2 dieną, 21.50 val., į policiją kreipėsi pilietė R. N. Ji pranešė, kad jos namuose, esančiuose Pergalės gatvėje, Lukšiuose, S. N., gyvenantis tuo pačiu adresu, atėmė iš jos mobilųjį telefoną ir metė jį jai į dešinę akį. Konflikto metu moteris patyrė daugybę sužalojimų.  R. N. buvo nusiųsta į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Jai nustatyti įvairūs sužalojimai, po apžiūros moteris išleista į namus. Jai išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus sužalojimo mastui nustatyti.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos