baneris leidinys

Sumušė
Vasario 6 dieną, apie 23 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Barzdų seniūnijos Gerulių kaimo gyventojas M. L. (gim. 1978 m.). Jam medikai nustatė lengvo laipsnio smegenų traumą ir kitus daugybinius sužalojimus. Po apžiūros vyriškis buvo išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, M. L. pusbrolio namuose sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis.

Vogė
Vasario 7 dieną Jonavoje gyventis A. R., atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Ropienos kaime, Plokščių seniūnijoje, rado apvogtus sodyboje esančius ūkinius pastatus. Vagys išnešė elektros variklį, 25 litrų dyzelinio kuro, traktoriaus hidrocilindrą, starterį, kuro siurblį, akumuliatorių, dvi nerūdijančio plieno talpas, 10 nerūdijančio plieno vamzdžių, medines roges, du dujų balionus ir 25 metrų ilgio elektros kabelį. Į patalpas ilgapirščiai įsibrovė nulupę durų pakabinamas spynas ir šių spynų tvirtinimus.

Vasario 7 dieną Barzdų seniūnijos Buktiškių kaimo gyventojas A. K., dirbantis vairuotoju – ekspeditoriumi UAB „Terra animalis“, pranešė policijai apie  vasario 3 dieną iš jo vairuojamo automobilio „Mercedes Benz“, Marijampolėje, prie prekybos centro „Maxima“, pavogtą rankinę su įvairiais A. K. dokumentais. Rankinėje buvo įvairių bankų mokėjimo kortelės, degalinių kortelės. Tą pačią dieną, pasinaudojus kredito unijos „Zanavykų bankelis“ kortele, iš A. K. sąskaitos pasisavinta 450 litų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos