baneris leidinys

Šaltąjį savaitgalį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai pasienio postuose konfiskavo daugiau kaip 130 tūkst. vienetų kontrabandinių cigarečių, kurias į Lietuvos teritoriją iš Rusijos Federacijos bandė įvežti tiek minėtos šalies, tiek Lenkijos, tiek mūsų piliečiai. Visų kontrabandinių rūkalų vertė – beveik 44500 Lt.

Kaip skelbiama LR Muitinės internetinėje svetainėje, didžiausią nuo muitinės kontrolės slepiamų rūkalų kiekį muitinės pareigūnai aptiko šeštadienį Ramoniškių (Sudargo) kelio poste. Vėlų vakarą į posto teritoriją lengvuoju automobiliu „VW Passat“ atvyko Lietuvos Respublikos pilietis A. Š. Buvo nuspręsta nukreipti transporto priemonę detaliam patikrinimui, nors žmogus teigė, kad vežasi tik du pakelius cigarečių. Muitininkai, atlikdami detalų patikrinimą, specialiai įrengtose slėptuvėse – automobilio slenksčiuose, po užpakaline sėdyne, surado daugiau kaip 33 tūkst. vnt. įvairių pavadinimų cigarečių, kurių vertė didesnė nei 11 tūkst. Lt.

Šiam ir kitiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalios cigaretės ir jas gabenusios transporto priemonės konfiskuotos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos