baneris leidinys

Sausio 31 dieną rajono apylinkės teisme išnagrinėta Ramūno Pališkio (gim. 1991 m.) baudžiamoji byla. 2010 metų balandžio 4 dieną būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti Ramoniškių pasienio posto ribose jis nepasirinko saugaus greičio ir atsitenkė į  priekyje eilėje stovėjusį automobilį, taip apgadindamas dar keturis automobilius ir dviems asmenims padarydamas  nežymius sveikatos sužalojimus.

R.Pališkiui už Kelių eismo taisyklių pažeidimus dėl lengvabūdiško elgesio iškelta baudžiamoji byla, nes atsitrenkimas į priekyje stovėjusius automobilius buvo pagrindinė sąlyga įvykti įvykiui  - nukentėjusieji neturėjo jokios galimybės išvengti susidūrimo.Be to, įvykio metu dviem asmenims buvo padarytas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Nors kaltinamojo veiksmuose buvo jo atsakomybę lengvinanti aplinkybė – R.Pališkis prisipažino padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai dėl to gailėjosi, tačiau jis buvo anksčiau teistas ir jo teistumas dar neišnykęs. Tad nusikalstamą veiką R.Pališkis įvykdė bausmės atidėjimo metu.

Be to, iš bylos duomenų matyti, kad teisiamasis visiškai ignoruoja visuomenėje nustatyto elgesio taisykles, nesirūpina ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumu, sistemingai pažeidinėdamas Kelių eismo taisykles, neturėdamas teisės vairuoti, sėda prie automobilio vairo, nemoka jam paskirtų baudų.
 
Rajono apylinkės teismas R.Pališkį pripažino kaltu ir skyrė jam galutinę subendrintą bausmę – 3 metų laisvės atėmimą, bausmės vykdymą atidedant 3 metų laikotarpiui, įpareigojant pradėti dirbti arba užsiregistruoti darbo biržoje. Taip pat, be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, sutikimo jam draudžiama išvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms. Beje, per vienerių metų laikotarpį R.Pališkis privalo neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose.

Nuosprendis neįsiteisėjęs. Per 20 dienų nuo paskelbimo dienos jis gali būti apskųstas Kauno apygardos teismui, padavus apeliacinį skundą Šakių rajono apylinkės teisme.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos