baneris leidinys

Šakių ugniagesiams gelbėtojams darbo netrūksta. Praėjusį savaitgalį rajone vėl kilo trys gaisrai. Šiais metais rajone jau buvo 13 gaisrų ir gaisringumas gerokai lenkia ankstesniųjų metų statistiką.

Vasario 11 dieną, 13.50 val., Daukantiškių kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje užsidegė pilietei L. Ž. priklausančio namo dūmtraukio suodžiai, nuo kurių užsiliepsnojo ir namo medinė perdanga. Dėl kilusio gaisro teko išardyti tris kvadratinius metrus plastikinių apdailos lentelių.

Vasario 12 dieną, 16.10 val. gautas pranešimas apie gaisrą Draugystės gatvėje, Lukšiuose. Čia nelaimė kilo broliams B. P. ir G. P. priklausančiame gyvenamajame name, kur smilko sofa – lova. Iš nelaimės vietos 16.31 val. be sąmonės išneštas pilietis G. P., kuriam Šakių medikai nustatė apie 30 procentų IV laipsnio kūno nudegimus. Gaisro metu išdegė apie du kvadratinius metrus grindų, aprūko sienos ir lubos. Kol kas tikslinama, dėl ko kilo gaisras.

Vasario 13 dieną, 03.25 val., gaisras kilo Kranto gatvėje, Šakiuose, piliečiui D. N. priklausančiame negyvenamame name. Paaiškėjo, kad smilksta sienos apšiltinimo medžiaga – spaliai. Kad užgesintų gaisro židinį, teko išardyti dalį plytinės sienos. Šis ir greta esantys negyvenamieji namai ne pirmą kartą kelia rūpesčių ugniagesiams. Ir šį kartą namo viduje rasti įrengti gultai, kur, tikėtina, naktis leidžia benamiai. Ūkiniame pastate sutiktas pilietis, tačiau dėl ko kilo nelaimė, kol kas neaišku.

Nors gelbėtojai kviesti nebuvo, tačiau vasario 7 dieną, kelyje Šakiai – Plokščiai, Girėnų kaimo ribose, užsidegė UAB „Greičio forma“ priklausantis automobilis „Renault Premium“. Gaisrą užsigesino patys nukentėjusieji, vėliau apie incidentą pranešę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos