baneris leidinys

Pasitraukė iš gyvenimo
Vasario 8 dienos popietę L. G. priklausančiame bute, esančiame Šakiuose, Vytauto gatvėje, buvo rastas jos draugo A. O. (gim. 1965 m.), kabojusio kilpoje, lavonas be išorinių smurto žymių. A. O. lavonas, mirties priežasčiai nustatyti, išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM  Jurbarko  ekspertinį poskyrį.

Konfliktai šeimose
Vasario 8 dieną, 15.24 val., į policiją kreipėsi I. L., gyvenantis Zypliabūdžio kaime, Lukšių seniūnijoje. Ji pranešė, kad vasario 2 dienos vakare ją sumušė jos sugyventinis Ž. D.

Vasario 10 dieną, apie 14 val., Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventoja A. K. pranešė policijai apie namuose įsisiautėjusį sūnų A. K. Jis savo motiną išvadino necenzūriniais žodžiais, grasino aplieti verdančiu vandeniu ir nužudyti.

Vasario 12 dieną į policiją pagalbos kreipėsi Gelgaudiškyje gyventi L. B., nukentėjusi  nuo savo sugyventinio V. S. Dėl patirtų sužalojimų moteris turėjo kreiptis į Šakių ligoninės medikus, kurie jai nustatė įvairius kūno sužalojimus.

Demaskavo naminukės gamintoją
Vasario 10 dieną policija nustatė, kad pilietė S. G. savo namuose, esančiuose Liepalotėlių kaime, Kriūkų seniūnijoje, turėdama tikslą realizuoti, neteisėtai laikė namų gamybos alkoholinių gėrimų.

Pasigedo
Vasario 10 dieną, apie 11 val., į policiją kreipėsi lukšietė S. B., gyvenanti A. Tatarės gatvėje, Lukšiuose. Ji pranešė, kad 2008 metų rugsėjo 5 dieną jos sesuo J. G. išvyko į Ispaniją uždarbiauti. Paskutinį sykį, J. G. paskambino 2010 metų rugsėjo mėnesį, ir pasakė, kad jai gerai sekasi ir kol kas neketina grįžti į Lietuvą. Po pastarojo skambučio lukšietei su J. G. nepavyko susisiekti. Kadangi su J. G. nesusisiekiama metus laiko, reikalinga paskelbti kaip dingusios be žinios paiešką.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos