baneris leidinys

Vogė
Vasario 14 dieną, apie 10.30 val., Kidulių seniūnijos Bunikių kaimo gyventojas A. K. pastebėjo, kad iš jo seseriai T. J. priklausančios negyvenamos sodybos, esančios tame pačiame kaime, atplėšus lentą nuo kluono durų, buvo įsibrauta į vidų ir pavogtas A. K. priklausantis motociklas „IŽ Jupiter 3“. Dėl vagystės padaryta turtinė žala, turtas nedraustas.

Vasario 16 dieną Griškabūdžio miestelio Skrynupių gatvės gyventojas G. B. pranešė, kad ryte, apie 8 val., pastebėjo, jog buvo įsibrauta į jam priklausantį garažą, esantį Rygiškių gatvėje. Iš garažo vagys pasisavino keturratį motociklą „Bombordiere Renegade 800“.

Vasario 16 dieną Šakių seniūnijos Kadarinių kaimo gyventojas M.P. pastebėjo, jog buvo įsibrauta į nerakintą automobilį „VW Transporter“, priklausantį pilietei G. G., kuriuo naudojasi pareiškėjas. Automobilis stovėjo automobilių stovėjimo aikštelėje prie namo Jaunystės take, Šakiuose. Iš automobilio dingo automagnetola ,,Aiwa”, sugadinta automobilio užvedimo spynelė.

Netektys
Vasario 14 dieną, apie 15 val., savo namuose, esančiuose Plokščių kaime, buvo rastas virtuvėje ant sofos - lovos gulinčio R. G. (gim. 1967 m.) lavonas.

Vasario 18 dieną, apie 6.20 val., Šakių ligoninės Reanimacijos palatoje mirė vasario 16 dieną, apie 22.25 val., į Šakių ligoninės Reanimacijos skyrių iš namų pristatytas pilietis A. G. (gim. 1951 m.),  gyvenantis Jotyškių kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje. Jam nustatytas bendras kūno atšalimas. A.G. lavonas išvežtas į VTMT prie Teisingumo ministerijos Jurbarko poskyrį lavono tyrimo atlikimui.
 
Negandos

Vasario 15 dieną, truputį po 1 val. nakties, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas pilietis A. P. (gim. 1961 m.), gyvenantis Janukiškių kaime, Žvirgždaičių seniūnijoje. Jam medikai nustatė galvos traumą, todėl jis buvo išvežtas į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, A. P. susižalojo krisdamas nuo laiptų.

Vasario 15 dieną pilietis J. A. policijai pranešė, kad Sudargo seniūnijos Burgaičių kaimo gyventojas savo namuose muša sugyventinę S. Ž. Moteriai prireikė medikų pagalbos. Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje jai buvo diagnozuota veido ir kiti sumušimai. Po medikų apžiūros ji buvo išleista į namus.

Vasario 18 dieną, apie 23.50 val., į namus, esančius Griškabūdžio seniūnijos Rygiškių kaime,   grįžęs sutuoktinis A. K. necenzūriniais žodžiais išplūdo savo žmoną G. K.

Rado sprogmenį
Šakių seniūnijos Gulbinų kaime kirsdamas krūmus R. S. laukuose rado daiktą panašų į nuo karo laikų užsilikusį sprogmenį. Pranešus apie rastą sprogmenį, buvo įvestas planas ,,Skydas‘‘. Nustatyta, jog tai buvo 76 mm. artilerinis šarvamušio sviedinys ir kėlė pavojų. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai Kidulių karjere sprogmenį sunaikino.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos