baneris leidinys

rekesiusPraėjusią savaitę su seniūnais susitikęs Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Rekešius kalbėjo apie komandų veiklos organizavimą, supažindino su pagalbos iškvietimo sistema.

Jau nuo praėjusių metų spalio 1 dienos Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgų valdymas yra perduotas Bendrajam pagalbos centrui Alytaus skyriui. Nors V. Rekešius ne kartą pabrėžė, kad žmonės jokių neigiamų pasekmių nepajus, visgi pasigirsta kalbų ir abejonių, kad kai iškvietimas registruojamas ne Šakiuose, o Alytuje, galbūt pagalbos sulaukiama ne taip greitai ar nežinoma, kuri komanda turėtų skubėti į nelaimės vietą. Dar kartą norėdamas paneigti bet kokius gandus ar metamą abejonių šešėlį, Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas susitikimo su seniūnais metu pademonstravo veikiančią sistemą, kaip Alytuje yra priimama informacija, kokiu principu pagalba siunčiama į incidento vietą ir pan.
 
V. Rekešius seniūnams aiškino ir apie komandų veiklos organizavimą, ragino papildyti nuostatus, pareigybių aprašymus, vidaus darbo taisykles. „Kai važinėjame po seniūnijas ir žiūrime kas ir kaip, randame tikrai visko. Numatykite apraše, kas už ką konkrečiai atsakingas ir tada bus aišku, iš ko galima reikalauti ir kas atsako, jei vienas ar kitas reikalavimas neatitinka normų. Dabar atsakomybės tikrai trūksta ir neaišku, iš ko jos reikalauti“, - sakė viršininkas, pridurdamas, kad seniūnas pas seniūnijų ugniagesius visų pirma turėtų užsukti kaip darbdavys ir į daugelį dalykų žvelgti daug griežčiau. V. Rekešius ragino tų seniūnijų seniūnus, kurių ugniagesiai gelbėtojai neapdrausti, tuo pasirūpinti bei supažindinti pavaldinius su darbų sauga. „Žinoma, jei būtų tarnyba, man būtų daug patogiau ir priimtiniau kalbėti su vienu žmogumi, o ne su jumis visais. Tai būtų daug paprasčiau“, - tikino Priešgaisrinės tarnybos viršininkas, pasisakantis už tarnybos steigimą savivaldybėje. Joje, kaip esame informavę anksčiau, dirbtų vienas žmogus, kuris kuruotų visų seniūnijų ugniagesių komandų darbą. Rajono valdžia apie tokius sumanymus atsiliepė skeptiškai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos