baneris leidinys

Sumušė
Vasario 22 dieną, apie 15.50 val., šakietei M. V., būnant namuose, esančiuose V.Kudirkos gatvėje, sugyventinis V. M. prašė duoti 5 litus alkoholiniams gėrimams pirkti. Jai atsisakius duoti pinigų, sugyventinis moteriai kumščiu sudavė tris kartus į veidą.

Vasario 26 dieną, apie 3 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Barzdų seniūnijos Butiškių kaimo gyventojas K. L. (gim. 1978 m.). Jam medikai nustatė daugybines pjautines žaizdas. Nukentėjusysis K. L. paguldytas į stebėjimo palatą. Pirminiais duomenimis, tos pačios dienos vidurnaktį vyriškis buvo sužalotas savo namuose, kilus tarpusavio konfliktui su piliečiu A. M., gyvenančiu Sūduvos gatvėje, Buktiškių kaime. Po incidento jis uždarytas į Šakių rajono policijos komisariato areštinę.

Mirė
Kidulių seniūnijos Karališkių kaimo gyventojas B. K. vasario 23 dieną, apie 12 val., grįžęs namo, rado mirusią savo žmoną D. K. (gim. 1956 m.). Moters lavonas buvo rastas kambaryje ant grindų. Kūną apžiūrint išoriškai ant dešinės rankos dilbio ir abiejų kojų kelių buvo matyti nežymūs nubrozdinimai ir kraujosruvos. Mirties priežasčiai nustatyti D. K. lavonas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Vasario 26 dieną, 9 val., A. G. savo namuose rado mirusios moters I. V. (gim. 1945 m.) lavoną. Jos kūnas rastas Bizierių kaimo Briedžių gatvėje esančio namo kambaryje ant grindų. Mirties priežasčiai nustatyti moters lavonas išvežtas į Mykolo Romerio universiteto teismo medicinos instituto Jurbarko poskyrį.

Vogė
Vasario 24 dieną Barzdų kaimo gyventojas K. P., gyvenantis Bažnyčios gatvėje, policijai pranešė apie pastebėtą įsibrovimą į sodyboje esantį ūkinį pastatą. Vagys įsibrovė į patalpas, kuriose laikomas žymėtas dyzelinas ir iš metalinės talpos ištraukė 200 litrų žymėto dyzelino. Taip pat jie pavogė dvi 50 litrų talpos plastikines taras, kuriose buvo 100 litrų žymėto dyzelino. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Vasario 26 dieną, apie 15 val., Sudargo seniūnijos Burgaičių kaimo gyventoja D. S., pastebėjo, kad iš jai priklausančios apleistos pievos, esančios Kirslių kaime, dingo 10 rulonų šieno, kuris buvo paliktas nuo pavasario.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos