baneris leidinys

Jurbarko rajono gyventojas automobilio slėptuvėse bei savo drabužiuose iš Rusijos gabeno kontrabandines cigaretes. Ramoniškių punkte jam pavyko praeiti muitinės kontrolę, tačiau vyras ilgai nepasidžiaugė – pakartotiniam patikrinimui jį sustabdė pasieniečiai.

Apie vidurnaktį, iš pirmadienio į antradienį, per Ramoniškių kontrolės punktą iš Kaliningrado srities automobiliu „Volkswagen Passat“ važiavo 36-erių  Jurbarko rajono gyventojas. Čia dirbantiems Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės  Rociškių užkardos pasieniečiams jis pateikė tvarkingus savo ir automobilio dokumentus. Vairuotojas Ramoniškių punkte praėjo ir muitinės kontrolę ir po visų procedūrų iš jo išvažiavo ir toliau judėjo keliu Ramoniškiai – Kiduliai. Tačiau, jurbarkiečio nelaimei, nuvažiavus pusę kilometro nuo punkto, jo automobilį pakartotiniam patikrinimui sustabdė  Rociškių užkardos pasieniečiai. Jie „Volkswagen Passat“ galinėje kėbulo dalyje įrengtoje slėptuvėje rado cigarečių. Rūkalus vairuotojas gabeno slėpdamas ir savo drabužių kišenėse.

Iš viso vyras kontrabanda į Lietuvą įvežė 296 pakelius  cigarečių „Bond Street“ su Rusijos banderolėmis. Dėl kontrabandos Jurbarko rajono gyventojui pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų. Po apklausos vairuotoją pasienio apsaugos pareigūnai paleido. Kontrabandininko automobilis laikomas Rociškių užkardoje, teismas gali ji konfiskuoti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos