baneris leidinys

Pasitraukė iš gyvenimo
Vasario 29 dieną Briedžių kaime savo sodybos malkinėje buvo rastas kilpoje pasikabinusio vyriškio V. V. (gim. 1948 m.) lavonas.

Vasario 29 dieną Kudirkos Naumiestyje, piliečiui V. S. priklausančiame bute, lovoje buvo rastas miręs pilietis V. J. (gim.1949 m.). Tyrėjams nuvykus į įvykio vietą ir apžiūrėjus V. J. lavoną jokių išorinių smurto žymių nerasta. Vyriškio lavonas išsiųstas teismo ekspertizei į Jurbarką.

Vogė
Kovo 1 dieną Lekėčių gyventojas R. S., gyvenantis Ateities gatvėje, pastebėjo, kad iš buvusiose fermų patalpose, įrengtų medžio apdirbimo dirbtuvių, esančių Kvietiškių kaime, pasinaudojant prie durų paliktu raktu, buvo įsibrauta į vidų ir pavogti trys benzininiai motopjūklai „STIHL“ bei įvairių įrankių. Iš nerakintų buvusių fermų vagys išnešė 100 kg. rūkytų lašinių.

Sugadino
Kovo 1 dieną Kidulių seniūnijos Karališkių kaimo gyventojos D. Š. sutuoktinis J. Š., pastebėjo, kad moteriai priklausančiame miške, esančiame Palankinės kaime, rastos sudaužytos septynios jai priklausančios gelžbetoninės plokštės.

Kovo 2 dieną šakietis V. B., gyvenantis Gėlių gatvėje, pastebėjo, jog išdaužti jam priklausančio automobilio „Chrysler Voyager“ priekinis ir galinis stiklai.

Grasino nužudyti
Kovo 2 dieną į policiją kreipėsi Šakių seniūnijos Pyragių kaimo gyventoja  D. S. Ji pranešė, kad jos vyras K. S. grasino ją nužudyti užsimojęs kirviu. Iki šio incidento sutuoktinis savo žmoną nuolat baugino, naudojo psichologinį smurtą. Tądien D. S. sužalota nebuvo.
 
Kovo 4 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi griškabūdietis K. S. (gim. 1993 m.), gyvenantis Rygiškių gatvėje. Jam medikai nustatė nosies lūžį. Pirminiais duomenimis, K. S. sužalojo griškabūdietis I. Š. miestelyje vykusių šokių metu.

Kovo 4 dieną, apie 22.30 val., buitinis konfliktas kilo Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaime, A. J. ir G. J. namuose. Vyras mažamečių sūnų akivaizdoje keikdamasis necenzūriniais žodžiais trenkė savo žmonai du kartus į veidą. Moteris A. J. dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių, kur medikai jai nustatė veido sumušimus. Po apžiūros A. J. buvo išleista į namus. Jai išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus sužalojimams nustatyti. Smurtautojas ieškomas.

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos