baneris leidinys

Mirė
Kovo 5 dienos ankstyvą rytą Kudirkos Naumiestyje gyvenančios D. O. namo prieangyje, ant grindų, buvo rastas miręs pilietis A. O. (gim.1958 m.). Tyrėjai, nuvykę į įvykio vietą, ant mirusiojo kūno jokių išorinių smurto žymių nerado. Vyriškio lavonas ekspertizei išvežtas į VTMT prie Teisingumo ministerijos Jurbarko poskyrį.

Kovo 5 dienos pavakare į policiją kreipėsi Šakių seniūnijos Girėnų kaimo gyventoja A. R. Ji pranešė, kad fermose įrengtose gyvenamosiose patalpose mirė pilietis K. M. (gim. 1955 m.).

Smurtas
Kovo 2 dieną, apie 13 val., pilietei D. D., būnant savo namuose, esančiuose Lekėčių miestelio  Kaštonų gatvėje, jos mamos sugyventinis Č. M., taip pat gyvenantis tuo pačiu adresu, vadino ją necenzūriniais žodžiais, grasino nužudyti bei laikydamas už plaukų sudavė kumščiu keturis kartus į galvos sritį. Nukentėjusioji D. D. buvo nusiųsta į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių, jai medikai nustatė veido sumušimus. Po apžiūros D. D išleista į namus. Jai išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus sužalojimams nustatyti.

Kovo 5 dienos pavakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyriaus medikus kreipėsi negalią turintis šakietis A. K. (gim. 1962 m.), gyvenantis Vytauto gatvėje. Jam medikai diagnozavo kairės pusės šonkaulio lūžimą. Nukentėjusysis aiškino, kad traumą patyrė namuose. Vyriškis atsisakė stacionaraus gydymo ir iš ligoninės pasišalino.
 
Vogė
Kovo 5 dieną, apie 15 val., pilietis G. P. pastebėjo, kad atplėšus skardos lapą buvo įsibrauta į kriūkiečiui P. R. priklausančios sodybos, esančios Sintautų seniūnijos Skaisgirių kaime, arkinį sandėlį. Iš sandėlio vagys išnešė 500 litrų žymėto dyzelinio kuro, keturis akumuliatorius, 50 m ilgintuvo laidą.

Apgavo
Kovo 5 dieną į policiją kreipėsi lukšietis N. G., gyvenantis Draugystės gatvėje, ir pranešė, kad 2007 metais, tikslus laikas nenustatytas, pilietis D. P. paprašė jo laiduoti už paskolą. Vyriškiui sutikus, jie kartu atvyko į Šakių pašto skyrių, kur N. G. pasirašė jam pateiktus dokumentus, manydamas, kad yra D. P. imamos paskolos laiduotojas. Tačiau po dviejų mėnesių gavo pranešimą, kad reikia mokėti įmokas už paskolą. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Degė
Kovo 6 dieną, 12.40 val. Kudirkos Naumiestyje, P. Mašioto gatvėje, kapinių teritorijoje esančiame konteineryje užsidegė šiukšlės. Gaisras likviduotas, nelaimės metu konteineris nenukentėjo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos