baneris leidinys

Pasieniečiams nepadorų gestą parodęs, o  vėliau juos iš darbo atleisti grasinęs Kalvarijos savivaldybės gyventojas stos prieš teismą. Jam gresia piniginė bauda arba administracinis areštas.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnų ekipažas patruliavo Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose.  

Apie 200 metrų nuo sienos su Rusija esančioje sankryžoje pasienio pareigūnai stovėjo šalia tarnybinio visureigio, kai pro juos pravažiavo lengvasis automobilis. Keleivio vietoje sėdėjęs vyras pro langą pasieniečiams parodė nepadorų gestą. Į tai sureagavę pasieniečiai, sėdo į visureigį ir pasivijo automobilį, jį sustabdė. Keleivį, 43-ejų Kalvarijos savivaldybės gyventoją, jie pristatė į užkardą. Nepadorų gestą rodęs vyras čia pradėjo grasinti, kad pasieniečiai bus atleisti iš darbo. Jis elgėsi arogantiškai, reiškė įvairias nepagrįstas pretenzijas.

Kalvarijiškiui buvo pradėta administracinės bylos teisena už VSAT pareigūno garbės ir orumo įžeidimą, reiškiamą gestais. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Tai sužinojęs vyras apie atleidimus iš darbo nebekalbėjo, o ėmė teisintis, kad jo rodytas nepadorus gestas buvo skirtas visai ne pasieniečiams. Beje, pastariesiems kalvarijiškis iki šiol nebuvo žinomas.

Surinktą medžiagą Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai perduos Šakių rajono apylinkės teismui, kuris spręs, kaip bausti Kalvarijos savivaldybės gyventoją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos