baneris leidinys

Vagystės
Kovo 14 dieną, trečiadienį, 9 val., Kumečių kaimo, Kriūkų seniūnijos gyventojas M. G. pastebėjo, kad pagrobtas jam priklausantis automobilis „Audi 80 Avant“, stovėjęs namo kieme, Bažnyčios g., Kudirkos Naumiestyje. Iš gyvenamojo namo vidaus pagrobti minėto automobilio rakteliai bei mobiliojo ryšio telefonas „Samsung“ su SIM kortele. Padaryta turtinė žala.

Kovo 14 dieną, trečiadienį, apie 9 val., kaunietis R. I., atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą Rėžiūkų kaime, Sudargo seniūnijoje, pastebėjo, kad išėmus gyvenamojo namo lango stiklą buvo įsibrauta į vidų ir pagrobta elektrinis grąžtas, elektrinis kampinis šlifuoklis, ampermetras, akumuliatoriaus pakrovėjas, maisto produktai. Padaryta turtinė žala. Signalizacija įrengta nebuvo, turtas nedraustas.

Rastas vogtas automobilis
Kovo 16 dieną, penktadienį, apie 13 val., policijos komisariate gautas pranešimas, kad Katilių kaime, Griškabūdžio seniūnijoje, ant kelio važiuojamosios dalies stovi paliktas automobilis „MINI COPER“. Nuvykus į įvykio vietą, rastas automobilis „MINI ONE N16“ su uždėtais valstybiniais numeriais, kurie priklausė tauragiškio T. T. automobiliui OPEL ASTRA. Pagal ieškomų kelių transporto priemonių duomenų bazę automobilis „MINI ONE N16“ yra ieškomas kaip vogtas šių metų kovo 15 dieną Vokietijoje. Automobilis atgabentas ir saugomas Šakių rajono policijos komisariate. Pirminiais duomenimis, minėtas automobilis buvo paliktas Katilių kaime, Griškabūdžio seniūnijoje, kovo 16 dieną, apie 2 val. nakties. Juo vykę asmenys nenustatyti.

Sužalojo vyras
Kovo 18 dieną į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi Janukiškių kaimo, Žvirgždaičių seniūnijos gyventoja, 55-rių metų L.M. Moteriai diagnozuota kairiojo smilkinio ir kairės akies srities sumušimas. Nukentėjusioji išleista į namus. L.M. tą pačią dieną savo namuose vienu pagalio smūgiu į galvą sužalojo jos vyras E. M.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos