baneris leidinys

Vogė
Kovo 16 dieną ilgapirščiai įsibrovė į Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime įsikūrusios UAB „Noragra“ priklausančio ūkinio pastato patalpą. Iš jos vagys išnešė pakeliamų vartų valdymo ir pakėlimo mechanizmą. Kitą dieną buvo pastebėta, kad buvo įsibrauta į bendrovės administracinį pastatą, iš rūsio pavogtas vandens cirkuliacinis siurblys.

Kovo 23 dieną V. L., atėjusi į Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo  parduotuvę, esančią Rygiškių gatvėje, Griškabūdyje, pastebėjo, kad išlaužus kiemo pusės plastikines duris, buvo patekta į parduotuvės pagalbines patalpas ir, suradus seifo raktą, iš jo pavogta apie 100 Lt.

Mirė
Kovo 21 dieną G. Š., eidamas Jaunimo gatve, Joginiškių kaime, Kriūkų seniūnijoje, pamatė šalia Jaunimo gatvės esančiame pušyne gulintį pilietės R. P. (gim. 1951 m.), gyvenančios tame pačiame kaime, lavoną be išorinių smurto žymių.

Kovo 24 dieną savo namuose buvo rastas J. D. (1946 m.), gyvenusios Kiduliuose, lavonas. Tyrėjams apžiūrint lavoną, jokių išorinių smurto žymių nerasta. Abiejų mirusiųjų kūnai išvežti ekspertizei į VTMT prie Teisingumo ministerijos Jurbarko poskyrį.

Grasino sugyventinis
Kovo 19 dienos pavakare pilietei E. G. (gim. 1986 m.) būnant namuose, esančiuose Šermukšnių g., Voverių kaime, Kidulių seniūnijoje, atvažiavęs buvęs sugyventinis V. U., gyvenantis Lukšiuose, daužė kumštimi ir spardė buto duris, moterį vadino necenzūriniais žodžiais bei grasino nužudyti.      
                                
Nukankino katę
Kovo 22 dieną policija gavo anoniminį pranešimą apie tai, kad Šakių seniūnijos Duobiškių kaimo gyventojas J. P., gyvenantis Siesarties gatvėje, kovo mėnesio pradžioje paėmė gyvą katę ir ją įmetė į kieme esantį šulinį, katė žuvo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos