baneris leidinys

Sujaukė butą
Kovo 28 dieną, apie 11.30 val., šakietė R. V., gyvenanti V. Kudirkos gatvėje, grįžusi namo rado praviras buto laukines duris be laužimosi žymių. Miegamojo kambaryje ji pamatė išverstus iš sekcijos stalčiaus bei siuvimo mašinos staliuko stalčiaus daiktus. Šeimininkė namuose nieko nepasigedo, žala nepadaryta.

Barzdų seniūnijoje siautėjo vagys

Kovo 15 dieną, apie 14 val., Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas Z. Š., gyvenantis Saulės gatvėje, pastebėjo, kad iš šalia jo sodybos esančios pievos pavogtas sutuoktinei R. Š. priklausantis arklinis vežimas su guminiais ratais.

To paties kaimo Žaliosios gatvės gyventojas K. P. pastebėjo, kad iš šalia jo sodybos esančios pievos nuo traktoriaus „John Deere“ pavogti keturi svoriai po 50 kg, kurie buvo ant diskinių akėčių.

Tame pačiame kaime, Sodų gatvėje, gyvenantis E. M. pastebėjo, kad iš šalia jo sodybos esančios pievos nuo betono maišyklės, grūdų valomosios ir diskinio pjūklo, pavogta sutuoktinei V. M. priklausantys 40 metrų trifazio varinio kabelio ir trys rozetės su kištukais. Dėl vagystės padaryta turtinė žala, turtas nedraustas.

Kovo 29 dieną, apie 9 val., Barzdų seniūnijos Gerulių kaimo gyventojas V. G. pastebėjo, kad iš jam priklausančios sodybos, esančios tuo pačiu adresu, teritorijos pagrobta apie vieną toną metalo laužo. Dėl vagystės padaryta turtinė žala, turtas nedraustas, teritorija neaptverta.

Per išgertuves sužalojo vyriškį

Balandžio 1-osios naktį, apie 3 val., Šakiuose, Jaunystės take esančiame bute, priklausančiame piliečiui E. A., per išgertuves kilo konfliktas. Jo metu nukentėjo buto savininkas, kurį daugybiniais rankų smūgiais į galvą ir kitas kūno vietas sumušė pilietis E. U. su dviem nepažįstamais vaikinais. Be to, konflikto metu E. A. susižalojo kairę ranką į sekcijos sudužusio stiklo šukes. Dėl patirtų sužalojimų E. A. kreipėsi į Šakių ligoninės Priėmimo skyriaus medikus. Jam buvo nustatyta veido sumušimas, kairės plaštakos piršto žaizda. Suteikus medicininę pagalbą E.A. išleistas į namus. Vyriškiui išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertą sužalojimams nustatyti.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos