baneris leidinys

Nesantaika namuose
Balandžio 2 dieną, apie 22 val., pilietei A. G. būnant namuose, esančiuose Sintautų kaime, sutuoktinis R. G., gyvenantis tuo pačiu adresu, vadino ją necenzūriniais žodžiais, grasino nužudyti bei delnu trenkė į kairį skruostą. Pasak A. G., sutuoktinis dažnai ją vadina necenzūriniais žodžiais bei grasina nužudyti.

Balandžio 1 dieną, apie 12 val., ir balandžio 4 dieną, apie 12 val., Prūselių kaimo gyventojai D. K., gyvenančiai Orijos gatvėje, atvykęs į namus buvęs vyras G. K. grasino susidorojimu ir terorizavo.

Nukentėjo
Kovo 30 dieną Griškabūdžio ambulatorijos gydytojai pranešė policijai, kad į juos kreipėsi pilietis P. B. (gim. 1966 m.), gyvenantis Degutinės kaimo Liepų gatvėje. Jam medikai nustatė krūtinės ląstos sumušimą. Pirminiais duomenimis, P. B. sužalojo du iš matymo pažįstami asmenys.

Vogė medieną
Kovo 7 dieną į policiją kreipėsi kaunietė K. M. ir pranešė, kad kovo 2 dieną, atvykusi į jai priklausančią sodybą, esančią Šėtijų kaime, Lekėčių seniūnijoje, pastebėjo, jog iš sodyboje esančių pastatų dingo apie 50 kvadratinių metrų ąžuolo parketlenčių, apie 10 kubinių metrų išpjautos medienos, uosio bei ąžuolo medienos ir uosio medienos lauko baldai.

Apgavo
Balandžio 3 dieną į policiją kreipėsi Šakių seniūnijos Naudžių kaimo gyventojas S. M. Jis pranešė, kad kovo 17 dieną sutarė parduoti savo automobilį „BMW 523“ (1996 m. gamybos) už 8000 litų  asmeniui, kuris prisistatė T. A. ir pažadėjo per 12 dienų pervesti pinigus į S.M. nurodytą banko sąskaitą.  Tačiau  S. M. iki šios dienos pinigų negavo. Padaryta  turtinė žala.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos