baneris leidinys

Vogė
Balandžio 5 dieną,  apie 7 val., į policiją kreipėsi Gelgaudiškio miestelio gyventojas A.G., kuris nerakinamame ūkiame pastate pasigedo apie 100 kg rūkytos kiaulienos.

Balandžio 5 dieną, apie 7.45 val., gelgaudiškietis V. D, gyvenantis Nemuno gatvėje, savo namo kieme pastebėjo numuštą mūrinio garažo pakabinamą spyną, o garaže pasigedo dėžės su akumuliatoriniu gręžtuvu „MAKITA“ ir joje buvusiais dviem gręžtuvo akumuliatoriais, komplektu įvairių gręžtuvo priedų su įrankiais.

Baugino sutuoktinis

Balandžio 7 dieną šakietė R. V., gyvenanti Aušros gatvėje, pranešė, kad tądien jos vyras Ž. V. ją mušė ir keikė. Iki šio įvykio prieš moterį vyras nuolat naudojo psichologinį smurtą.

Negandos
Balandžio 8 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi plokštietis V. T. (gim. 1943 m.), gyvenantis Nemuno gatvėje. Jam medikai nustatė smegenų sukrėtimą. Pirminiais duomenimis, tos pačios dienos vakare, apie 19.20 val., vyriškį sužalojo iš matymo pažįstamas asmuo.

Balandžio 9 dieną, apie 22.45 val., viename Kidulių miestelio Nemuno gatvės namo kieme, kilus konfliktui, trimis rankų smūgiais į galvą ir daugybiniais kojų spyriais į įvairias kūno vietas nepažįstamas vyriškis sužalojo kidulietį E. M. Vyriškis kreipėsi į Šakių medikus. Jam nustatyta antakio muštinė žaizda, šonkaulio lūžimas, krūtinės ląstos sumušimas. Suteikus medicininę pagalbą, E.M. buvo išleistas į namus. 
 
Apsinuodijo medikamentais
Antrąją Šv. Velykų dieną į medikų rankas pateko vaistais apsinuodijusi nepilnametė. Pirmadienį vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo atvežta nepilnametė, gyvenanti Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Bliūkiškių kaime. Pranešama, jog mergaitė apsinuodijo medikamentais. 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos