baneris leidinys

mopedo_avarijaIlgąjį šventinį savaitgalį rajono keliuose nestigo eismo nelaimių, kuriose nukentėjo žmonės. Tris rajono keliuose įvykusias avarijas sukėlė jauni vairuotojai, du iš jų buvo neblaivūs.

Nuotr. Sekmadienio popietę avariją patyrė neblaivus mopedo vairuotojas. Dėl patirtų sužalojimų jaunuolis buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Šv. Velykos, deja, ne visiems buvo ramios ir šventiškos. Balandžio 8 dieną, pavakare, V. Kudirkos gatvėje, priešais prekybos centrą „Norfa“, nepasirinkęs saugaus greičio, mopedo vairuotojas K. Ž. (gim. 1990 m.) iš Girėnų kaimo, Šakių seniūnijos, nesuvaldė jo ir atsitrenkė į šaligatvio bortelį. Jaunuolis sunkiai susižalojo, jam lūžo šlaunikaulis. Dėl patirtų sužalojimų jis buvo išvežtas į Kauno klinikas. Policijos pareigūnų teigimu, girėniškis buvo neblaivus.

Tą pačią dieną Kudirkos Naumiestyje, Šakių ir Vilkaviškio gatvių sankryžoje, automobilio „Seat leta“ vairuotojas L. L. (gim. 1992 m.), gyventis Keturkaimo kaime, Vilkaviškio rajone, nepasirinkęs saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio atitvarus. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis ir kelio ženklinimo atitvaras. Jaunas vairuotojas nelaimės metu buvo blaivus.
 
Balandžio 10 dienos vidurnaktį, apie 00.30 val., kelyje Kaunas – Zapyškis – Šakiai, 59 kilometre, automobilis „Audi“, kurį vairavo asmuo, neturėdamas teisės vairuoti, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nuvažiavo nuo kelio ir numušė kelio ženklą. Avariją sukėlė neblaivus šakietis V. S. (gim. 1993 m.) iš įvykio vietos pasišalino, tačiau netrukus buvo surastas. Be to, jaunuolio vairuotas automobilis buvo neregistruotas ir techniškai netvarkingas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos