baneris leidinys

gaisras3Po kilusio gaisro 82-ejų metų sudargietė A. A. liko be gyvenamojo ploto ir kol kas seniūnijai tai nemažas galvos skausmas. Senolė iš gydymo įstaigos nori grįžti į namus, tačiau namai jau netinkami gyventi ir grįžti nėra kur.

Nuotr. Nelaimės metu suliepsnojo vasarinė virtuvė, kurioje po ankstesniojo gaisro glaudėsi 82-ejų metų senolė.

Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba balandžio 10 dieną, 13.20 val., gavo pranešimą apie Sudargo kaime, Laisvės gatvėje, degantį gyvenamąjį namą. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad liepsnoja vasarinė virtuvė, kurioje gyveno sodybos šeimininkė, 82-ejų metų A. A. Nelaimės metu nudegė medinio pastato stogas, išdegė vidus. Senolė buvo linkusi kaupti įvairius skudurus ir daiktus, kuriais buvo užgriozdyta didesnė gyvenamųjų patalpų dalis. Nelaimės dieną senolė užkūrė krosnį ir išėjo iš namų. Tuomet ir kilo gaisras.

Tiesa, 2007 metais gegužės 7 dieną jau buvo kilęs gaisras toje pačioje sodyboje. Tuomet degė A. A. priklausantis gyvenamasis namas. Nelaimė kilo dėl panašių priežasčių – netvarkinga krosnis bei netinkama jos eksploatacija. Pasak ugniagesių, tuomet patalpos taip pat buvo prigrūstos įvairių rakandų. Nuo to laiko senolė gyveno vasarinėje virtuvėje , kuri dabar taip pat suliepsnojo.
 
Po nelaimės A. A. buvo išgabenta į Šakių ligoninę ir buvo tikimasi, kad vieniša senolė vėliau bus apgyvendinta globos įstaigoje. Pasirodo, praėjus porai dienų po nelaimės, A. A. nuomonė pasikeitė ir ji nori grįžti atgal į Sudargą. „Situacija pasikeitė ir dabar ji sako, kad nori grįžti namo, bet ten tiesiog neįmanoma grįžti, nėra kur gyventi. Kol kas ji guli Slaugos skyriuje, tad žiūrėsime, kaip bus toliau. Situacija sudėtinga, nes reikės spręsti, kur apgyvendinti“, - kalbėjo Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė, neatmetanti galimybės, kad sudargietę reikės įkurdinti specialiame vagonėlyje. Tačiau kol kas dar niekas neaišku.

A. A. gaudavo ir lankomosios priežiūros paslaugas, nes ne visuomet galėdavo tinkamai savimi pasirūpinti, nors pačiai nukentėjusiajai ir be namų likusiai A. A. atrodydavo kitaip.

Balandžio 11 dieną dar vienas gaisras kilo Nemuno pakrantėje, Pavilkijo kaimo ribose, Lekėčių seniūnijoje. Čia išdegė apie 3 ha pievos. Įtariama, kad gaisrą sukėlė neatsargūs žvejai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos