baneris leidinys

gaisras5Sekmadienį gaisras kilo Burgaičių kaime, Sudargo seniūnijoje. Gaisravietėje rasti dviejų žmonių lavonai, iš kurių vienas su kirtinėmis žaizdomis galvoje. Įtariama, kad prieš nelaimę galėjo būti įvykdyta žmogžudystė.

Nuotr. Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė perdanga. Gaisravietėje rasti sugyventinių poros lavonai.

Pranešimas apie degantį gyvenamąjį namą, esantį M.Sederevičiaus gatvėje, Burgaičių kaime, Sudargo seniūnijoje, gautas 12.30 val. Nuvykus į įvykio vietą, pilietei A. A. priklausantis pastatas, kuriame gyveno dvi šeimos, degė atvira liepsna. Gaisrą gesinti buvo išsiųstos keturios autocisternos ne tik iš Šakių, bet ir iš kaimyninio Jurbarko rajono.

Gaisro metu nudegė pastato stogas, išdegė perdanga. Kita namo dalis – sulieta vandeniu. Iš gaisravietės buvo išneštas keturiasdešimtmetės S. Ž. lavonas. Jos galvoje pastebėtos kirstinės žaizdos. Užgesinus gaisrą, namo rūsyje rastas P. A., gimusio 1968 metais, lavonas be išorinių smurto bei nudegimo žymių. Manoma, kad vyriškis į rūsį nugarmėjo laiptais.
 
Žuvusieji – sugyventinių pora, turėjusi problemų dėl alkoholio ir nuolat drumstusi kaimynų ramybę. Bute, kuriame pirmiau galėjo būti nužudyta moteris, o vėliau ir kilo gaisras, buvo girtaujama ir nelaimės dieną.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, ekspertai nustatinėja tikslias žuvusiųjų mirties priežastis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos