baneris leidinys

Grasino
Balandžio 8 dieną, 18.30 val., V.ir G. Ž. sodyboje, esančioje Giedručių kaimo Parko gatvėje, nepažįstamas asmuo metaliniu strypu trankė duris, grasino susidorojimu V. Ž., tuo sutrikdydamas visuomenės rimtį ir padarydamas 100 lt. turtinę žalą.

Apgavo
Kovo 29 dieną Kidulių seniūnijos Sutkių kaime iš vietinio gyventojo A. G. asmuo, prisistatęs R. D., UAB „Sanil“ direktoriumi, nupirko ir išvežė vienu miškovežiu 20,5 kub.m pušų rąstų ir 19 kub.m beržų rąstų. Tada vietoje sumokėjo 1000 Lt, o likusius 5700 Lt pažadėjo pervesti per dvi savaites, tačiau to nepadarė. Kaip vėliau paaiškėjo, su A. G. sudarytoje medienos pirkimo – pardavimo sutartyje yra nurodyti neteisingi UAB „Sanil“ rekvizitai – įmonės kodas ir jos adresas, kurios dabartiniai savininkai nežinomi.

Mirė
Balandžio 17 dieną, apie 21.25 val., Šakiuose, Šaulių gatvėje, esančiame bute buvo rastas mirusios pilietės J. P. (gim.1940 m.) lavonas. Nuvykus į įvykio vietą ir apžiūrėjus J. P. lavoną, jokių išorinių smurto žymių nerasta. J.P. lavonas išvežtas į VTMT prie Teisingumo ministerijos Jurbarko poskyrį lavono tyrimo atlikimui.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos