baneris leidinys

akelaitisGiedrė PLEČKAITYTĖ

Antradienį Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis į Šakius atvyko su laikinai paskirtu naujuoju Šakių rajono policijos komisariato viršininku Mindaugu Akelaičiu. Naujasis ir kol kas laikinasis vadovas pasiryžęs tęsti į pensiją išėjusio buvusio komisariato viršininko Mindaugo Skruibio pradėtus darbus.

Nuotr. Nuo šiol laikinai Šakių rajono policijos komisariato viršininko pareigas eis M. Akelaitis.

„Tikrai bus vykdomas pradėtų darbų tęstinumas. Žmogus - jaunas, bet policijos sistemoje ne naujokas ir patirties turi. Aš manau, viskas bus gerai“,- antradienį pas Šakių rajono merą Juozą Bertašių viešėjęs apskrities policijos komisariato viršininkas S. Andriušis kalbėjo apie laikinai paskirtą Šakių rajono policijos komisariato vadovą M. Akelaitį. 33-ejų metų amžiaus policijos pareigūnas teisėsaugos sistemoje dirba jau 14 metus. Vidaus tarnybos majoro laipsnį turintis M. Akelaitis lig šiol vadovavo Kazlų Rūdos policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriui.
 
Antradienį Šakiuose apsilankiusius policijos pareigūnus svetingai sutikę meras ir jo pavaduotoja Rima Rauktienė, bendraudami prie kavos puodelio, aptarė rajono padėtį. Meras patikino, kad naujojo vadovo laukia labai sudėtingas, sunkus darbas. Mat jau netolimoje ateityje rajono policijos pareigūnų laukia įkurtuvės naujajame pastate. Kaip žinia, lig šiol šiuo reikalu entuziastingai rūpinosi buvęs viršininkas M. Skruibis, kuris daug pastangų įdėjo ruošdamas planą naujojo pastato patalpų pritaikymui. Tuo pačiu meras kalbėjo, kad su buvusiu komisariato vadovu savivaldybė sutarė gerai ir iškilusias problemas sprendė visuomet sklandžiai.

Pasak apskrities policijos viršininko S. Andriušio, M. Skruibis Šakių policijos komisariatui vadovavo ketverius metus. Laikinai rajono komisariato viršininko pareigas paskirtas einantis  M. Akelaitis gyvena Kazlų Rūdoje, todėl kasdien važinės į darbą. „Tai yra normali rotacija, kai Šakių vadovas važiuoja į Jurbarką ar Vilkaviškį,“ - pridūrė S. Andriušis.

Rajono valdžia ir apskrities policijos viršininkas naujajam komisariato vadovui žada visokeriopą pagalbą. Laikinai paskirtas policijos komisariato viršininkas į vadovaujančias pareigas ateina po policiją sukrėtusio įvykio ir vadovaus antrajam pagal dydį komisariatui apskrityje. M. Akelaitis, paklaustas, kokiomis nuotaikomis imasi šio darbo, atsakė: „Pasiūlymas buvo netikėtas, bet malonus, kad man parodė pasitikėjimą ir tam tikrą pripažinimą“. Antradienį Šakiuose viešėjęs M. Akelaitis su nekantrumu laukė susitikimo su komisariato kolektyvu, norėjo pamatyti žmones ir išgirsti jų lūkesčius. „Esu pakankamai demokratiškas, bet ir principingas. Galiu daug dalykų pakęsti iki tam tikro laipsnio. Bet jeigu žmogus nesupranta, kad kažkur jau peržengė ribas, nebus toleruojama“, - keliais žodžiais save apibūdino M. Akelaitis. Pareigūnas, imdamasis atsakingų pareigų, sieks pateisinti jam išreikštą pasitikėjimą.

Laikinasis vadovas šias pareigas eis mažiausiai mėnesį kol po vadovų rinkimų procedūrų paaiškės nuolatinio vadovo kandidatūra.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos