baneris leidinys

nemunas2Birželio 13-osios vakare skaudi nelaimė ištiko Sudargo seniūnijos Pervazninkų kaimo daugiavaikę šeimą. Netoli kaimo tekantis Nemunas pasiglemžė vaiko gyvybę.

Birželio 13 dieną, apie 20 val., Sudargo seniūnijos Pervazninkų kaime, Nemuno upėje, maudydamasis nuskendo tik balandį dešimties metų gimtadienį atšventęs R. Š. Tąkart berniukas prie Nemuno buvo su 19-mete seserimi. Tačiau vaikui besimaudant jį pagriebė stipri upės srovė ir išgelbėti jo nepavyko. Į nelaimės vietą buvo iškviesta Kidulių ugniagesių komanda. Vėliau buvo pasitelkta narų iš Marijampolės pagalba. Trečiadienio vakare vykusi berniuko paieška buvo bergždžia. Skenduolio paieška buvo atnaujinta kitos dienos ryte. Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė patikino, kad nuskendusiojo vaiko šeima įtraukta į seniūnijos socialinės rizikos šeimų sąrašą. Šeimoje augo keturi vaikai.

Policijos departamentas praneša, kad birželio 13-ąją, apie 15.10 val., Plungės rajono Alsėdžių miestelio tvenkinyje nuskendo penkiametis ir jo trisdešimtmetė motina. Ugniagesiai gelbėtojai gyventojų prašo atsargiai elgtis ne tik su ugnimi, bet ir vandenyje: nesimaudyti nežinomose, nuošaliose vietose, ypač išgėrus alkoholinių gėrimų, nepalikti be priežiūros mažamečių vaikų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos