baneris leidinys

Vogė
Birželio 13 dieną vagys įsibrovė į Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo parduotuvę, esančią Sintautuose. Ilgapirščiai į parduotuvę įsibrovė išlaužuę įleidžiamąją spyną, ir iš parduotuvės išnešė įvairių prekių. Padaryta turtinė žala tikslinama. Turtas buvo draustas, parduotuvėje įrengta vietinė signalizacija.

Birželio 13 dieną lukšietis V. M., gyvenantis Draugystės gatvėje, pastebėjo, kad pro atplėštą šiferio lapą buvo įsibrauta į toje pačioje sodyboje esantį arkinį sandėlį. Iš kombaino „CLAAS“ kuro bako pavogta apie 70 litrų žymėto dyzelinio kuro. Dėl vagystės padaryta 200 litų turtinė žala, turtas nedraustas.

Birželio 14 dieną Kidulių seniūnijos Voverių kaimo gyventoja A. S., dirbanti Kubilių ŽŪB fermos vedėja, policijai pranešė, kad sulaužius durų pakabinamos spynos užraktą, buvo patekta į fermų sandėlio patalpą, esančią Kubilių kaime. Vagys išnešė keturis maišus po 25 kg pieno miltų. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Birželio 15 dieną J.  K., gyvenanti Smilgių kaime, Griškabūdžio seniūnijoje, būdama Šakių ligoninėje, pasigedo prie rentgeno kabineto paliktos rankinės, kurioje buvo mobilusis telefonas „Samsung“, kompensuojamųjų vaistų pasas, įvairūs medikamentai, piniginė su 100 Lt., neįgaliojo pažymėjimas.  Padaryta 180 Lt. turtinė žala.
 
Birželio 15 dieną A. Ž., gyvenantis V. Kudirkos gatvėje, Kudirkos Naumiestyje, pastebėjo, kad dingo 2400 Lt., kurie buvo padėti popierinėje dėžutėje, kambario spintelėje prie lovos. Daugiau kiti daiktai paliesti nebuvo. Įsibrovimo į namą požymių nėra.

Pasitraukė iš gyvenimo
Birželio 13 dieną pilietei K. V. priklausančioje sodyboje, esančioje Klevinių kaime, Lukšių seniūnijoje, esančiame garaže rastas piliečio J. V. (gim. 1952 m.), gyvenusio tuo pačiu adresu, lavonas be išorinių smurto žymių su kilpa ant kaklo.

Negandos
Birželio 17 dienos vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas mažametis, gyvenantis Baltų prospekte, Kaune. Jam medikai nustatė neaiškios kilmės komą. Tolimesniam gydymui vaikas buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos