baneris leidinys

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, prie sienos su Rusija, Šakių rajone, Rociškių užkardos pareigūnai sulaikė dokumentų neturintį užsienietį. Iš pradžių jis prisistatė esantis Irako pilietis, vėliau – Rusijos.

Pirmadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai per mobilų termovizorių stebėjo Šakių rajono Ramoniškių kaimo prieigas. Pasienio pareigūnai tamsoje užfiksavo, kaip slapstydamasis netoli Ramoniškių miško į Lietuvos gilumą kviečių lauku eina kuprine nešinas asmuo. Nuo šios vietos iki sienos su Rusija – mažiau nei kilometras. Apie per termovizorių pastebėtą įtartiną asmenį pasieniečiai pranešė arčiausiai buvusiems VSAT ekipažams ir nepaleisdami įtariamojo iš akių nukreipė kolegas į tikslią jo buvimo vietą. Kviečių lauke užkluptas keliautojas jį sulaikiusiems pasieniečiams nesipriešino ir bėgti nemėgino – staigus ginkluotų VSAT pareigūnų pasirodymas tamsoje jį gerokai išgąsdino.
Sulaikytasis neturėjo jokių dokumentų. Kuprinėje jis nešėsi maisto, drabužių, turėjo šiek tiek eurų. Iš pradžių apklausos metu rusiškai kalbėjęs vyras prisistatė 24-erių metų Irako piliečiu. Vėliau nugabentas į užkardą „irakietis“ persigalvojo ir sakėsi esąs Rusijos pilietis. Dėl neteisėto valstybės sienos kirtimo Pagėgių rinktinės pasieniečiai nelegalą uždarė areštinėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos