baneris leidinys

Nukentėjo darbe
Birželio 21 dieną į Šakių ligoninės medikus kreipėsi griškabūdietis V. V., gyvenantis Jablonskio gatvėje, dirbantis traktorininku – suvirintoju Griškabūdžio žemės ūkio bendrovėje. Po medikų apžiūros vyriškis buvo išleistas gydytis į namus. Kaip tvirtino V.V., sužalojimus jis patyrė darbo vietoje.

Ne tarnybos metu į konfliktą įsivėlė policininkas
Birželio 23 dieną Gelgaudiškio seniūnijos Pajotijo kaimo gyventojas S. P., dirbantis Šakių rajono policijos komisariate, ne tarnybos metu tos pačios dienos vakare Gelgaudiškyje, prie parduotuvės „Aibė“, sukonfliktavo su gelgaudiškiečiu E. F. Po įvykusių muštynių medikų pagalbos prireikė abiem konflikto dalyviams. Pareigūnui S. P. nustatytas 1,5 prom., o E. F.– 1,81 prom. girtumas.  

Birželio 24 dieną į policiją kreipėsi Kidulių seniūnijos Žygėnų kaimo gyventoja R. B. Ji pranešė, kad Sudarge vykusios Joninių šventės metu ją sužalojo Š. B., gyvenanti Kidulių kaime, o jos dukrą D. B. sužalojo L. K., gyvenanti Judrių kaime, Kidulių seniūnijoje. Nukentėjusioms R. B. ir D. B. Jurbarko ligoninės Priėmimo skyriuje buvo nustatyti kūno sužalojimai, D. B. paguldyta į stebėjimo palatą.

Birželio 22 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas V. M., gyvenantis Liepalotų kaime, Lukšių seniūnijoje. Jam medikai nustatė daugybinius kūno sužalojimus, po apžiūros vyriškis išleistas į namus gydytis ambulatoriškai.

Vogė
Birželio 21 dieną bendrovės ,,ŽILINSKIO ir KO” darbuotojas D. K. pastebėjo, kad pavogti du hidrantų aliuminiai kamščiai, iš nuotekų siurblinės vagys išnešė nerūdijančio plieno nešmenų krepšį.

Birželio 24 dieną Šakių seniūnijos Giedručių kaimo  gyventojas J. M., dirbantis UAB „Hidrokesta“, informavo policiją, kad naktį, apie 2.26 val., suveikė apsauginė signalizacija bei išlaužus pakabinamos spynos tvirtinimo elementą, buvo įsibrauta į UAB „Hidrokesta“ teritoriją, esančią Giedručių kaime. Vagys pagrobė krūmapjovę „Stihl“ bei betono pjovimo pjūklą „Stihl“. Padaryta preliminari 5000 Lt turtinė žala. Turtas draustas. Apsaugą vykdo UAB „Norgauda“.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos