baneris leidinys

Kaip informuoja Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, 480 tarnybinių policijos automobilių jau prisijungė prie Policijos departamento ir Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo socialinės akcijos „Aš neimu kyšio”. Šioje akcijoje dalyvauja ir keturi Šakių rajono policijos komisariato Kelių policijos poskyrio tarnybiniai automobiliai.

Po kiekvieno karto, kai užfiksuojamas bandymas papirkti pareigūnus ir pradedamas ikiteisminis tyrimas, ant tarnybinio automobilio galinių durelių stiklo atsiranda lipdukas „Pagautas siūlant kyšį”. Daugiausiai prie akcijos prisijungusių tarnybinių policijos automobilių yra Marijampolės apskrityje – 75. Iš jų keturi tarnybiniai automobiliai važinėja ir Šakių rajone. Pasak laikinai Kelių policijos viršininko pareigas einančio Gintauto Vedegio, pirmasis lipdukas ant tarnybinio automobilio buvo užklijuotas prieš mėnesį, paskutinis - prieš savaitę. Be to, su tokiais lipdukais  važinėja 71 tarnybinis automobilis Kauno ir 50 Klaipėdos apskrityje.  

Tai - socialinė ir savanoriška akcija. Prieš dalyvaudami akcijoje pareigūnai raštu deklaravo, kad sutinka dalyvauti akcijoje ir prisiklijuoti lipduką. Svarbiausias šio socialinio projekto tikslas - pakeisti žmonių požiūrį į kyšininkavimą. Lėšų šiam projektui skyrė projekto partneriai - Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubas, kurie organizavo atpažinimo ženklų gamybą, o rudenį planuoja skirti įspūdingus prizus pareigūnams skatinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos